خرید استند، کیوسک و میز لمسی

فروش استند لمسی و کیوسک تاچ در شرکت دیتک سیستم با بهترین کیفیت و مرغوب ترین متریال ارائه می شود ، این خلاقیت بی نظیر می تواند در کلیه مکان ها جذابیت خاص و کارایی بالایی داشته باشد، یکی از مصارف استند تاچ استفاده از آن به عنوان کیوسک نوبت دهی میباشد. شما میتوانید با نصب نرم افزار کیوسک نوبت دهی و تعریف صف و خدمات خود براحتی مراجعین مرکز خود را مدیریت نمایید. استفاده از استند تاچ به عنوان سیستم نوبت دهی بیمارستانی امروزه بسیار فراگیر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار نوبت دهی میتوانید اینجا کلیک نمایید.

استفاده از استند تاچ به عنوان یک وسیله اطلاع رسانی میتواند بسیار جذاب باشد، استفاده از صفحه نمایش با کیفیت که به پنل تاچ مجهز است، برای مخاطبین بسیار جذاب است. به عنوان نمونه روند نظر سنجی برای یک مجموعه با استفاده از نرم افزار نظر سنجی با ظاهر و گرافیک جذاب میتواند از نحوه عملکرد مجموعه خود به خوبی با خبر شوید.

فروش استند لمسی مناسب چه مکان و استفاده ای است؟

اولین سوالی که کاربران از ما هنگام خرید استند تاچ میپرسند این است که کدام یک از مدل های کیوسک لمسی شرکت دیتک سیستم مناسب آنها میباشد؟ برای پاسخ به این سوال عوامل زیادی را باید در نظر گرفت، اولین موضوع، هدف و نوع خدماتیست که شما برای مجموعه خود در نظر دارید ارائه دهید.

آیا استند تاچ را صرفا برای یک نظر سنجی ساده و یا سیستم نوبت دهی نیاز دارید؟ و یا به وسیله آن قصد معرفی وب سایت یا اپیلیکیشن حتی محصول خود به مخاطبین دارید؟ بودجه ای که برای تهیه استند لمسی در نظر گرفته اید چه مقدار است؟ طبیعیست که ابعاد صفحه با قیمت تمام شده آن در ارتباط مستقیم است؛ ولی اگر شما نیاز به جلب توجه بیشتر را دارید بهتر است اسکرینهای بزرگ تر را برای خرید در نظر بگیرید.

کیوسک سفارش گیر و اطلاع رسانی

کیوسک سفارش گیر در خدمت سیستم های سلف سرویس! ایجاد حس احترام به مشتری و خدمات متمایز از رقبا میتواند برگ برنده هر کسب و کاری باشد. کیوسک سفارش گیر میتواند در یک رستوران ، داروخانه و یا حتی کارواش به عنوان مرکز خدمات بدون نیاز به نیروی انسانی و بدون اینکه خطایی در موجودی صندوق با فاکتور های صادر شده باشد، کیوسک سفارش گیر میتواند تمام این خدمات را به راحتی در اختیار شما قرار دهد، جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار کیوسک سفارشگیر میتوانید اینجا کلیک کنید.

ماژولهای قابل نصب بر روی استند لمسی کدامند؟

استند لمسی این قابلیت را دارد، که بنابر نیاز شما ماژول های فراوانی را پشتیبانی کند. از دستگاه های پوزبانک پرداخت تا بارکد اسکنر و پرینترهای حرارتی و یا کیبورد و غیره، اما توجه به این نکته ضروریست که شما نیازی به تهیه تمامی ماژول ها بر روی استند لمسی خود ندارید و بهتر است با توجه به نیازهایی که دارید  کیوسک لمسی مورد نظر خود را تجهیز نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سفارش و خرید استند لمسی، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

TOP