بارکدخوان دوبعدی

جهت دریافت قیمت بارکدخوان دوبعدی فرم زیر را تکمیل نمایید.
درج شماره تلفن همراه جهت دریافت قیمت الزامی میباشد.

سرعت بالا و حداقل خطای ممکن هنگام خواندن بارکد خوان دوبعدی از خصوصیات این محصول است.

شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بارکد اسکنر 2 بعدی

بارکد اسکنر باکیفیت با قابلیت خواندن انواع بارکد میله ای و دو بعدی از قبیل QR code و همچنین دقت و سرعت کم نظیر عملکرد بسیار خوبی را برای شما به ارمغان می آورد، استفاده از سنسور تصویری سیموس در این این بارکد اسکنر سرعت آن را تا 4 برابر بارکد اسکنر های معمول افزایش میدهد.

بارکد اسکنر چیست؟

بارکد اسکنر دستگاهی است که قابلیت خواندن بارکد های چاپی روی کاغذ و یا صفحه موبایل را دارد، کیفیت و ارزش یک بارکدخوان به سرعت و دقت بارکد اسکنر و همچنین تکنولوژی بکار رفته در آن است.

بارکد خوان میله ای یا بارکد خطی

به طور کلی بارکد خوان میله ای نسل اولیه بارکد خوان ها به شما میروند و اطلاعات کمتری نسبت به بارکد خوان های 2 بعدی پردازش میکنند، بارکدهای میله ای یا خطی معمولا شامل چند رقم هستند و قابلیت ارایه اطلاعات زیاد مانند لینک وب سایت شما را ندارند.

بارکد دو بعدی یا QR CODE

بر خلاف بارکد های میله ای بارکد های QR گنجایش 4000 کاراکتر را در خود دارد و از این رو کاملا نسبت به بارکدهای خطی برتری دارد و از طرفی میزان خطا در این نوع از کدها بسیار کمتر است.

بارکدخوان دوبعدی شرکت دیتک سیستم با 18 ماه گارانتی قابلیت خواندن تمام بارکد ها چه بر روی کاغذ چه بر روی صفحه گوشی همراه با بالاترین سرعت و دقت را دارد و قیمت مناسب آن نسبت به بارکد اسکنر های موجود در بازار خرید آن را به یک گزینه مناسب تبدیل کرده است.

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

TOP