کیوسک لمسی آبنوس 19

جهت دریافت قیمت کیوسک لمسی آبنوس 19 ،  لطفا با توجه به ماژول های مورد نیاز فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

جهت دریافت پیش فاکتور درج نام و شماره تلفن همراه الزامیست.

تمام قطعات و ماژول ها دارای 18 ماه ضمانت شرکت دیتک سیستم می باشد.

کیوسک لمسی آبنوس

کیوسک لمسی آبنوس 19 یک از پرفروشترین کیوسک های شرکت دیتک سیستم است، طراحی ارگونومیک کیوسک لمسی آبنوس به طوری است که خوانایی صفحه نمایش برای کاربر بسیار ایده آل است و از طرفی دید از کنار بسیار محدود شده است و اطلاعات کاربر و حریم خصوصی به طور کامل حفظ میشود، برخلاف کیوسک لمسی روماک که طراحی آن بگونه ای است که از تمام جهات صفحه آن خوانایی کافی را دارد، کیوسک لمسی آبنوس صرفا دید برای کابر خود ایجاد میکند و دید از اطراف آن محدود شده است.

کیوسک لمسی آبنوس:

کیوسک لمسی آبنوس با مانیتور لمسی 19 اینچی از کیوسک های بسیار کاربردی بازار کشور جهت اطلاع رسانی ، کیوسک نوبت دهی و یا سفارش گیر و صدور بلیط میباشد، سیستم عامل ویندوز به همراه سخت افزار قدرتمند عملکرد روان و بی نقصی را برای این کیوسک به ارمغان آورده است.

سخت افزار:

سخت افزار این کیوسک شامل مانیتور 19 اینچ ساخت کشور کره به همرا فریم تاچ صنعتی ضد ضربه است که نگرانی بابت خرابی و یا شکستگی پنل بر اثر برخورد و ضربه را بسیار کم میکند. کامپیوتر صنعتی بکار رفته در کیوسک آبنوس از سری کامپیوتر های صنعتی است این بدان معناست که این دستگاه میتواند به صورت 24 ساعته به طور مداوم روشن باشد، بدون آنکه خللی در عمکرد آن بوجود بی آید.

تنوع کامل پورت های ورودی از قبیل USB و LAN و اتصال بی سیسم و .... تمام نیاز شما را برای هرگونه اتصالی مرتفع میسازد.

ماژول های قابل نصب:

تنوع بسیار زیاد ماژول های قابل نصب بر روی این دستگاه کیوسک لمسی آبنوس را به کیوسک همه کار برای تمامی مراکز تبدیل میکند، از نصب انواع بارکد اسکنر و پرینتر حرارتی تا دستگاه پرداخت بانکی به راحتی قابلیت نصب بر رو روی این کیوسک لمسی را دارد.

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

TOP