درباره ما

شرکت دیتک سیستم (فناوران دانش پژوه کاسپین) در سال ۱۳۹۷ در زمینه طراحی و تولید سیستم های تعاملی و اینتراکتیو در تهران آغاز به کار نمود. تولید کیوسک لمسی و سیستم های نوبت دهی در ابتدای تاسیس این شرکت چشم انداز جدیدی در ارائه خدمات بهتر و کامل تر در آن ایجاد نمود و با تکمیل کادر فنی و تیم مهندسی خود با افزایش تولیدات و تنوع بخشیدن به آن با قدرت در مسیر خود ادامه داد. در فاز بعدی فعالیت های این شرکت واردات و فروش قطعات جانبی و سایر ابزار مورد استفاده در سیستم های لمسی در دستور فعالیت های این شرکت قرار گرفت. در حال حاضر تولید و طراحی یک کیوسک لمسی از ابتدا تا انتهای مسیر توسط طراحان و مهندسین شرکت فناوران دانش پژوه کاسپین انجام می شود.

این شرکت جهت افزایش کیفیت محصولات و بالاتر بردن سرعت خدمت رسانی کارگاه خود را با بروزترین دستگاه های برش، خم، جوش و کوره رنگ تجهیز نموده و با استفاده از متریال مرغوب توانسته است تا رضایت مشتریان خود را جذب نماید. توسعه و پیشرفت شرکت فناوران دانش پژوه کاسپین به همینجا ختم نشد و در ادامه فعالیت های خود با ارائه نرم افزار های گوناگون نظیر نرم افزار نوبت دهی، نرم افزار فروشگاهی و رستورانی، نظرسنجی و غیره سبد محصولات خود را هم در نرم افزار و هم در سخت افزار کامل تر نموده است.

درباره ما

خدمات که ما ارائه می دهیم

چگونگی فرآیند ارئه خدمات ما

خرید یا اجاره کیوسک لمسی

انتخاب کیوسک یا میز هوشمند لمسی

در این مرحله شما می توانید از قسمت محصولات سایت با توجه به نیاز خود کیوسک لمسی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

پر کردن فرم تماس

با استفاده از فرم های تماس و مشخصات ارائه شده در صفحه هر محصول اقدام به انتخاب نیاز و سپس شماره تماس خود را وارد نمایید

ارتباط با پشتیبانی

با توجه به فرم شما همکاران ما در پشتیبانی با شما تماس گرفته و نیازهای شما بررسی و نرم افزارهای مورد نیاز را بر روی کیوسک نصب و آماده می کنند

نصب و راه اندازی

بعد از فرآیند اماده سازی کیوسک، همکاران فنی کیوسک با در محل درخواستی نصب و راه اندازی می نمایند

آموزش استفاده از محصول
TOP