فروش فریم تاچ

جهت دریافت قیمت فریم تاچ فرم زیر تکمیل نمایید.
درج شماره تلفن همراه جهت دریافت قیمت الزامی میباشد.

با توجه به درخواست شما پس از ثبت درخواست شما از طریق واتس اپ پیش فاکتور خدمت شما ارسال میگردد.

جهت کسب اطلاعت بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فریم لمسی مادون قرمز

فریم لمسی مادون قرمز از تکنولوژی های بروز جهت تشخیص نقطه تماس در پنل های تصویری صنعتی میباشد

فریم تاچ یا لمسی IR چیست؟

فریم تاچ قابی با ابعاد استاندارد است که سرتاسر آن را ال ای دی های مادون قرمز به عنوان فرستنده و گیرنده در بر گرفته است به طوری که دو ضلع آن را ال ای دی ها فرستنده و دو ضلع دیگر آن را ال ای دی ها گیرنده قرار دارند و این اضلاع فریم نوری یا مادون قرمز را میسازند.

صفحه تاچ

فریم لمسی چگونه کار میکند؟

پرتوهای ایجاد شده توسط ال ای دی های مادون قرمز به صورت صفحه ای یکدست کل صفحه تصویر را پوشش میدهد به طوری که زمانی که شما قسمتی از صفحه را لمس میکنید در واقع بخشی از این پوشش دچار اخلال میشود و سیستم این تاچ با توجه به موقعیت اختلال بوجود آماده با مختصات x و y مطابقت داده شده و نقطه تماس را تشخیص میدهد و تمام این عملیات در کسری از ثانیه انجام میشود.

ابعاد فریم لمسی

تقریبا میتوان گفت فریم  IR در ابعاد هیچ محدودیتی ندارند به طوری که میتوان آن را از سایز های17 اینچ تا 80 اینچ در نظر گرفت، اگرچه سایزهای مورد استفاده غالبا سایزهای 19 و 32 و 43 و 50 و 55 اینچ هستند.

عمر فریم تاچ چقدر است

فریم IR یا اینفرارد برخلاف تکنولوژی تاچ های خازنی یا مقاومتی عمر مفید بی نهایت دارند، یعنی از آنجایی که در این تکنولوژی عملا هیچ عملیات مکانیکی جهت تشخیص نقطه تاچ صورت نمیگیرد از این رو عمر بسیار بالایی را برای این نوع از تاچ میشود در نظر گرفت.

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

TOP