نرم افزار نظرسنجی کیوسک لمسی

جهت دریافت قیمت نرم افزار نظرسنجی  فرم زیر زیر را تکمیل نمایید.
درج شماره تلفن همراه و نام و نام خانوادگی جهت دریافت قیمت الزامی میباشد.

هزینه راه اندازی سیستم نظر سنجی برای خریداران کیوسک لمسی دیتک سیستم 3 ماه اول به صورت رایگان است.

شما میتوانید جهت اطمینان از عملکرد نرم افزار ،سایت و یا فایل مد نظر در استند لمسی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نرم افزار نظر سنجی

چرا از نرم افزار نظر سنجی استفاده کنیم؟ بسیاری از مزایا  در نرم افزار نظرسنجی وجود دارد. به طور کلی ، باید مزایای زیر را تجربه کنید و هدف مهم استفاده از نرم افزار نظرسنجی را برای کسب و کار خود درک خواهید کرد.

نظرسنجی ها را مانند یک حرفه ای طراحی کنید. راه حل های نرم افزاری نظرسنجی پیشرفته دارای تجزیه و تحلیل پیش بینی شده است که می تواند میزان ارزیابی شما را محاسبه کند. معیارهای مختلفی از جمله طول پرسشنامه ، ارتباط آن با مخاطبان شما مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند. راه حل های ثابت تر با سالها رسیدگی به پردازش نظرسنجی همچنین می تواند دانشی از بهترین روش ها در تجارت را فراهم کند.

 اگر از طریق نرم افزار ، نظرسنجی انجام دهید ، هزینه های پرسنلی را دور می زنید. نظرسنجی های دستی شامل هزینه و زمان برای چاپ ، توزیع و جمع آوری اطلاعات است. نرم افزار نظرسنجی همچنین با ذخیره تمام بازخوردها در یک پایگاه داده ، جمع آوری داده ها را منظم تر می کند. این فرآیند در زمان واقعی است ، به محض اینکه پاسخ دهندگان پاسخ ها را ارائه می دهند ، اطلاعات در یک مکان سرور ذخیره می شوند. از این رو ، خطر از دست دادن یا آلوده سازی داده های خام کمتر است و روند کار بسیار آسان تر و سریعتر از نظر سنجی های دستی است.

شما می توانید بخشهایی از پرسشنامه یا کل آن را با کمترین هزینه تغییر دهید یا همان سوالات را برای هدف قرار دادن مجموعه جدیدی از مخاطبان استفاده کنید. نرم افزار نظرسنجی به شما این امکان را می دهد نظرسنجی های خود را از بسیاری جهات بهینه کنید.

با برخورداری از مخاطبان بیشتر و متمرکز کردن داده ها ، راه حل های نرم افزاری نظرسنجی می توانند به راحتی تجزیه و تحلیل را اجرا کنند و به شما کمک کنند دید بهتری از بازخورد بازدیدکنندگان را استخراج کنید.

طراحی پرسشنامه ها آسان و سریع است ، در حالی که بازخورد می تواند در لحظه وارد شود. به علاوه ، با تجزیه و تحلیل می توانید بینشی از پیچیده ترین ترکیب مجموعه داده ها را استخراج کنید.

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

TOP