نرم افزار های لمسی و تعاملی

شرکت دیتک سیستم تولید کننده نرم افزار های تعاملی و نرم افزار کیوسک تاچ

نرم افزار وب کیوسک لمسی

این روزها کیوسک های لمسی در زندگی همگی ما به نوعی نقش دارند، از دریافت نوبت در یک بیمارستان توسط کیوسک نوبت دهی تا ثبت سفارش غذا همگی توسط کیوسک انجام میشوند.

استفاده از نرم افزارها جایگاه ویژه‌ای بین مردم و کسب و کارها پیدا کرده اند، استفاده از نرم افزار مناسب باعث افزایش جذب مخاطب و کارایی و راندمان بیشتر کسب و کارها می شود. نرم افزارهای تعاملی امروز به واسطه پیشرفت تکنولوژی شیوه جدیدی از ارتباط با مشتریان را ارائه می کنند.
وقتی صحبت از فناوری های کیوسک تعاملی می شود ، برای هر کسب و کار یک راه حل همه جانبه وجود ندارد، هر کیوسک هدفی خاصی را دنبال می کند ، بنابراین دانستن هدف مشاغل در استفاده از کیوسک بسیار مهم می باشد.

سخت افزار

اگر در دنیای فناوری صفحه لمسی تازه وارد هستید ، ممکن است فکر کنید که فقط یک نوع کیوسک برای انتخاب وجود دارد. با این حال ، کیوسک ها در انواع مختلف ، برای پاسخگویی به انواع نیازهای مختلف ، ارائه می شوند. برای تهیه سخت افزار مناسب برای رفع نیازهای شما ، در نظر گرفتن عواملی از قبیل فضا ، مخاطبان و میزان استفاده از کیوسک مهم است. به عنوان مثال ، ممکن است از نظر فضا محدود باشید ، بنابراین یک کیوسک دیواری یا رومیزی متناسب با نیازهای شما باشد. یا شاید شما به دنبال کیوسکی در فضای باز هستید که برای مقاومت در برابر هرگونه شرایط آب و هوایی طراحی شده باشد.
کار با یک تولید کننده کیوسک واجد شرایط و استفاده از اجزای با کیفیت بالا ، نه تنها یک موفقیت اساسی در استقرار کیوسک شما است ، اجزای با کیفیت بالا شامل صفحه نمایش LCD ، چاپگر ، صفحه کلید ، کارت خوان ، دوربین ، سنسورهای مادون قرمز و بلوتوث و ... هستند.

نرم افزار کیوسک

انتخاب نرم افزارهای تخصصی مناسب برای کیوسک خود به همان اندازه سخت افزار مهم است. با استفاده از یک نرم افزارمیتوانید کیوسک خود را با مخاطبان هدف خود مرتبط کنید. بنابراین مهم است که بازار هدف خود را در هر مرحله در ذهن داشته باشید.
می توانید از نرم افزار سفارشی یا نرم افزار آماده را انتخاب کنید . هدف اصلی کیوسک صفحه لمسی ،ایجاد یک تجربه ساده ، مثبت و خاص برای مصرف کننده است. با این حساب ، کار با نرم افزار شما توسط افراد در هر سطح توانایی باید آسان باشد.
اکثر نرم افزارهای کیوسک از راه دور قابل دسترسی و مدیریت هستند ، با این حال ، گاهی اوقات مشکلاتی پیش می آید که نیاز به کمک بیشتر دارند. در چنین شرایطی ، بسته به درخواست شما ، پشتیبانی در محل ممکن است لازم باشد. داشتن گارانتی متناسب با نیازهای کسب و کار شما بهترین راه در محافظت از کیوسک شما در برابر هرگونه خرابی است.
از جمله نرم افزارهای تعاملی می توان به چند مورد اشاره کرد:

  • نرم افزار نوبت دهی
  • نرم افزار پایانه فروش
  • نرم افزار رزرو بلیط
  • نرم افزار راهنمای اماکن
  • نرم افزار نظر سنجی
TOP