نرم افزار چاپ و فروش بلیط

جهت دریافت قیمت نرم افزار فروش و صدور بلیط دیتک سیستم در فرم زیر تکمیل نمایید.

درج شماره تلفن همراه و نام و نام خانوادگی جهت دریافت قیمت الزامی می باشد.

شما می توانید جهت اطمینان از عملکرد نرم افزار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نرم افزار چاپ و فروش بلیط مختص فروش اینترنتی بلیط و فروش حضوری بر روی کیوسک لمسی

امروزه تعداد بیشتری از کسب و کارها در حال درک مزایای داشتن سیستم رزرواسیون آنلاین خود از ابتدا هستند. سیستم های رزرو آنلاین فقط برای مشاغل بزرگ نیست، بلکه فروشگاه های کوچک و فریلنسرها نیز هستند.

مهم نیست که شما یک رستوران زنجیره ای بزرگ دارید یا یک آرایشگاه کوچک، هر کسب و کار دارای محصول یا خدماتی است که می تواند رزرو یا اجاره دهد. می تواند از استفاده از سیستم رزرو آنلاین بهره مند شود.

مزایای نرم افزار صدور و چاپ بلیط

یکی از مزایای اصلی سیستم های اتوماسیون فروش بلیط این است که به مشتریان اجازه می دهد رزرو خود را در زمانی انجام دهند که مناسب ترین گزینه برای آنها باشد. با استفاده از سیستم رزرو آنلاین، آنها می توانند در هر زمان از شبانه روز رزرو خود را انجام دهند، بدون اینکه نگران باشند در ساعات کاری است یا نه. اگر به آن فکر کنید، احتمال اینکه مشتری شب هنگام رزرو خود را انجام دهد بسیار زیاد است، زیرا برخلاف زمانی که در محل کار خود است، در اوقات فراغت وقت بیشتری برای گشت و گذار در اینترنت خواهند داشت. به مشتریان خود خدمات رزرو آنلاین بلیط را بدهید که همیشه برای کسب و کار باز باشد و شما در افزایش قابل توجه تعداد رزرو خود بهترین شانس را دارید.

آیا می دانید با داشتن سیستم رزرواسیون اختصاصی خود می توانید در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید؟ شما به جای اینکه مجبور شوید هر بار که مشتری اقدام به رزرو می کند، به یک درگاه رزرو خارجی پورسانت پرداخت کنید، شما به راحتی هزینه مجوز نرم افزار خود را پرداخت خواهید کرد و نه یک پنی بیشتر. با ایجاد سیستم رزرواسیون خود، اساساً واسطه را قطع خواهید کرد.

نرم افزار کیوسک صدور بلیط

همچنین کیوسک فروش بلیط می توانند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه مشاغل برای مدیر شوند. تعدادی از فرایندها توسط نرم افزار می توانند خودکار شوند از جمله:

بررسی در دسترس بودن برای جلوگیری از رزرو مجدد

جمع آوری اطلاعات مشتری

ارسال ایمیل یا پیام برای تأیید رزرو

بعد از انجام رزرو، در دسترس بودن به روزرسانی می شود

خودکارسازی این فرآیندها به شما امکان می دهد زمان کمتری را به مدیریت رزرو اختصاص دهید و زمان بیشتری را برای سایر کارهای مهم تجاری اختصاص دهید.

استفاده از نرم افزار صدور بلیط به شما کمک می کند تا منابع خود را به طور موثرتری برنامه ریزی کنید. به عنوان مثال، اگر یک رستوران را مدیریت می کنید، کیوسک فروش بلیط می تواند به شما بگوید که چه تعداد رزرو دارید و چه تعداد نفر برای تهیه غذا نیاز دارید. این امر باعث می شود که برنامه ریزی کارکنان بسیار راحت تر باشد، زیرا شما قادر خواهید بود تعداد افراد مورد نیاز خود را در طبقه و تعداد مورد نیاز در آشپزخانه را بررسی کنید. برنامه ریزی بهتر منابع باعث جلوگیری از تاخیر زمانی در کمبود کارکنان می شود و شما را قادر می سازد ۱۰۰٪ مشتریان را راضی نگه دارید.

افزایش سود

سرمایه گذاری در سیستم فروش و چاپ بلیط بازگشت بسیار خوبی از سرمایه شما را به همراه خواهد داشت، زیرا نه تنها به شما در افزایش تعداد فروش بلیط کمک می کند بلکه به شما امکان می دهد در قرارهای خود سود بیشتری کسب کنید.

نکته قابل توجه در مورد کیوسک فروش بلیط این است که می توان از آنها برای فروش محصولات یا خدمات شما، تبلیغ چیزهایی مانند افزودنیها و موارد اضافی برای مشتریان، نیز استفاده کرد. این موارد ممکن است مواردی باشد که کارکنان شما فراموش کنند، اگر آنها در یک دوره شلوغ کاری از طریق تلفن رزرو می کردند، این نکات را ذکر کنند. همچنین در صورت امکان انجام آنلاین این کار، مشتریان رزرواسیون خود را به روز کرده و موارد اضافی را خریداری می کنند، زیرا فرصت بیشتری برای تصمیم گیری دارند.

همانطور که مشاهده می کنید، راه های مختلفی برای کسب و کار از سرمایه گذاری در سیستم رزرو آنلاین وجود دارد. نه تنها نرم افزار رزرو سفارشی تعداد قرار ملاقات های آنها را افزایش می دهد و به سود بیشتر کمک می کند، بلکه به برنامه ریزی شما نیز کمک می کند و امکان برنامه ریزی بهتر منابع، با کاهش هزینه های مدیریت را فراهم می کند.

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

TOP