نرم‌افزار نوبت‌دهی در وب کیوسک‌های لمسی

/ / بلاگ
نرم‌افزار-نوبت‌دهی-در-وب-کیوسک‌های-لمس

نرم‌افزار نوبت‌دهی و مدیریت صف یکی از بهترین و جدیدترین نرم‌افزارهای موجود در بازار است که در قالب اپلیکیشن‌های ویندوزی با پلتفرم‌های تحتخول ارائه می‌شود. در حال حاضر این نرم‌افزارها تنوع بسیار زیادی دارند که همین امر انتخاب آن‌ها را بسیار دشوار می‌کند. در ادامه به بررسی نرم‌افزار نوبت‌دهی در وب کیوسک‌های لمسی می‌پردازیم و آن را بطورکامل معرفی می‌کنیم. تا انتها با ما همراه باشید تا هنگام انتخاب و خرید این نرم‌افزار سردرگم نشوید.

کیوسک لمسی چیست؟

کیوسک لمسی یک ایده هوشمندانه و بسیار کاربردی است که شرکت‌ها می‌توانند به وسیله آن خدمات خود را به مشتری‌ها نمایش دهند. این محصول تا چند سال پیش تنها در مکان‌هایی نظیر؛ فرودگاه‌ها و برخی هتل‌ها به چشم می‌خورد. اما در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از فروشگاه‌ها نیز از این ابزار تعاملی و کاربردی بهره می‌گیرند. کیوسک لمسی که امروزه با نام استند تاچ و کیوسک تاچ معرفی و شناخته می‌شود نوعی سازه یا یک صفحه نمایش لمسی و یک سیستم کامپیوتری یا اندروید باکس است. به کمک این نوع دستگاه کاربران می‌توانند هرگونه محتوایی را از طریق صفحه نمایش تعاملی و لمسی به مخاطبان خود ارائه دهند.

کیوسک-لمسی-چیست

ویژگی‌های کیوسک لمسی

کیوسک لمسی با سیستم عامل ویندوز و اندروید خود این امکان را برای شرکت‌ها فرآهم می‌آورد که برحسب نیاز خود از آن بهره گیرند. قابلیت‌های یک کیوسک لمسی را می‌توان به کمک اتصال فلش مموری، پرینتر، بارکدخوان، دستگاه کارت‌خوان و غیره تا حد بسیار زیادی افزایش داد. این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده از کامپیوترهای صنعتی بدون فن در کیوسک‌های لمسی این امکان را برای افراد فرآهم می‌آورد که بصورت مداوم و بدون خاموش‌کردن سیستم مدت‌ها از آن استفاده کرد.

البته در صورت نیاز شما می‌توانید مشخصات فنی یک کیوسک لمسی نظیر رم و هارد را شخصی‌سازی نموده و ارتقا دهید تا به این ترتیب بتوانید تمامی نیازهای خود را برطرف نمایید. از دیگر ویژگی‌های یک کیوسک لمسی می‌توان به صفحه نمایش لمسی با قابلیت لمس همزمان چند نقطه اشاره کرد. لازم به ذکر است که این صفحه نمایش کاملاً ضد ضربه است و در برای حوادث احتمالی از خود مقاومت نشان می‌دهد.

ویژگی‌های-کیوسک-لمسی

نرم‌افزارهای کیوسک لمسی

هدف از راه‌اندازی کیوسک لمسی ایجاد یک تجربه ساده، مثبت و خاص برای افراد مختلف است. بطورکلی نرم‌افزارهای کیوسک لمسی از تعدادی نرم‌افزار مختلف تشکیل می‌شود که از مهم‌ترین و اصلی‌ترین آن‌ها می‌توان به نرم‌افزار فروشگاهی، نرم‌افزار سفارشگر رستوران، نرم‌افزار داروخانه، نرم‌افزار نوبت‌دهی، نرم‌افزار کارواش و غیره اشاره کرد.

هریک از نرم‌افزارهای ذکرشده شباهت‌های بسیار زیادی به یکدیگر دارند. این نکته را فراموش نکنید که انتخاب نرم‌افزارهای تخصصی مناسب برای کیوسک‌های لمسی بسیار مهم و دشوار است. چراکه به کمک یک نرم‌افزار می‌توان کیوسک را با مخاطبان هدف خود به سادگی و سرعت مرتبط کرد.

خوب است بدانید که در حال حاضر بسیاری از نرم‌افزارهای یک کیوسک لمسی از راه دور قابل دسترسی و مدیریت هستند. البته این امر دلیلی مبنی بر عدم گارانتی و پشتیبانی نمی‌باشد.

نرم‌افزارهای-کیوسک-لمسی

مطلب مرتبط: نرم افزار سفارش گیر کارواش در کیوسک‌های لمسی

امکانات نرم‌افزارهای کیوسک لمسی

نرم‌افزارهای کیوسک لمسی امکانات مختلفی دارند که بطورکلی مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 • مجهز به قابلیت تعریف گروه کالا و خدمات مختلف
 • امکان ایجاد تصاویر مختلف
 • امکان مشخص‌کردن موجودی و سقف خرید
 • امکان صدور فیش برای انباردار جهت آماده‌سازی محصول
 • پخش پیام صوتی جهت راهنمایی مشتریان
 • امکان صدور فاکتور برای مشتریان
 • امکان ویرایش و پرداخت مبالغ فاکتور
 • و غیره

نرم-افزار-نوبت-دهی

نرم‌افزار نوبت‌دهی چیست؟

همانطور که می‌دانید پزشکی یکی از مشاغل بسیار پراسترس جهان است که انجام همزمان امور مرتبط با آن سخت و دشوار است. نرم‌افزارهای مدیریت مطب ازجمله نرم‌افزار نوبت‌دهی یکی از جدیدترین نرم‌افزارهای موجود در بازار است که می‌تواند سختی‌های این شغل را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

ویژگی‌های یک نرم‌افزار نوبت‌دهی خوب و مناسب

همانطور که گفتیم در حال حاضر نرم‌افزارهای نوبت‌دهی بسیاری ساخته شده است که هر یک ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند. بطورکلی مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی‌های یک نرم‌افزار نوبت‌دهی مناسب عبارت است از:

ارتباط مستقیم سامانه نوبت‌دهی

یک سامانه نوبت‌دهی مناسب باید بصورت مستقیم با شما در ارتباط باشد. برای بررسی این ارتباط تنها کافی است که بر روی دکمه دریافت نوبت کلیک نمایید. این نکته را در نظر داشته باشید که در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از نرم‌افزارهای نوبت‌دهی بصورت مستقیم توسط ارائه‌دهنده خدمات مورداستفاده قرار نمی‌گیرند.

راحتی در استفاده

یکی‌دیگر از ویژگی‌های یک نرم‌افزار نوبت‌دهی مناسب، راحتی استفاده از آن است. اگر یک نرم‌افزار پیچیده و سخت باشد، بدون شک مشتریان و ارائه‌دهندگان خدمات از کار با آن پشیمان خواهند شد و به سراغ نرم‌افزارهای مشابه می‌روند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

نرم‌افزار نوبت‌دهی نوعی پلتفرم تحت وب است که بصورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته شما می‌توانید خدمات پشتیبانی آن را دریافت نمایید و به این ترتیب مشکلات خود را رفع و حل کنید.

امکان نظرسنجی

یکی‌دیگر از ویژگی‌های یک نرم‌افزار خوب نوبت‌دهی ایجاد بستری مناسب برای نظرسنجی است. این نظرسنجی باید بصورت کاملاً واقعی انجام گیرد و افراد تمام مشکلات خود را در قالب آن به کادر پشتیبان ارسال نمایند. بطورکلی نظرسنجی در این نرم‌افزار با دو هدف انجام می‌گیرد که عبارتند از:

 1. سنجش میزان رضایت بیماران
 2. شناسایی نقاط قوت و ضعف جهت ایجاد رابطه پایدار با بیمار

یادآوری نوبت بیماران با استفاده از پیامک یا ایمیل

در حال حاضر بسیاری از بیماران نوبت خود را از یاد می‌برند. به همین جهت یک نرم‌افزار مناسب نوبت‌دهی باید دارای یک قابلیت جهت یادآوری این امر به افراد باشد. لازم به ذکر است که این ویژگی‌ می‌تواند نرم‌افزارهای نوبت‌دهی را از یکدیگر برتری بخشد.

امکان ثبت سوابق پزشکی و ارائه پرونده الکترونیک سلامت برای بیماران

همانطور که می‌دانید پزشکان به کمک سوابق پزشکی بیماران می‌توانند بیماری آن‌ها را به درستی تشخیص دهند و به این ترتیب روش درمانی مناسبی برای آن‌ها انتخاب کنند. درنتیجه این امر یک نرم‌افزار نوبت‌دهی باید سوابق پزشکی بیماران را بطورکامل در خود ثبت نماید. با ارائه پرونده الکترونیک پرونده‌های کاغذی بطورکامل از بین می‌روند و روند ثبت اطلاعات بیماران بسیار تسریع می‌یابد.

اتصال مستقیم به انواع بیمه‌ها

همانطور که بدون شک می‌دانید هزینه‌های درمان برای تمام افراد یک جامعه سنگین است. در حال حاضر بیمه‌های درمانی بخش قابل توجهی از هزینه درمان، هزینه دارو و دیگر موارد مشابه را تقبل می‌کنند. حال اگر یک نرم‌افزار نوبت‌دهی بصورت مستقیم به انواع سرورهای بیمه متصل باشد، فرآیند دریافت هزینه‌های درمانی از بیمه به سرعت و سادگی امکان‌پذیر خواهد بود و دیگر نیاز به پشت سرگذاشتن مراحل مختلف نمی‌باشد.

مزایای-استفاده-از-نرم‌افزار-نوبت‌دهی

مزایای استفاده از نرم‌افزار نوبت دهی در وب کیوسک

بهره‌گیری از نرم‌افزار نوبت‌دهی مزایای مختلف و بسیاری به همراه دارد که بطورکلی مهم‌ترین و اصلی‌ترین آن‌ها عبارت است از:

 • صرفه‌جویی در زمان مشتریان
 • جلوگیری از ازدحام و تشکیل صف جلوی باجه نوبت
 • عدم نیاز به استخدام پرسنل جهت سفارش‌گیری و پرداختپ
 • افزایش دقت و کاهش خطا که درنتیجه این امر افزایش بازده و رضایت مشتری رخ می‌دهد.
 • بهره‌وری بالا از نیروی کار
 • جلب اعتماد مشتریان
 • رفع خطاهای کاربری
 • پرداخت بی‌واسطه
 • امکان ایجاد نوبت در هر ساعتی از شبانه روز و تمام روزهای هفته
 • امکان حذف و جابه‌جایی نوبت‌ها
 • عدم نیاز به ارائه منو
 • نمایش تبلیغات مختلف هنگام روشن‌بودن کیوسک یا حتی زمانی که در حال استفاده نیست.
 • و غیره

مقاله پیشنهادی: آیا خرید کیوسک نوبت دهی مقرون بصرفه است؟

ارائه‌دهندگان-نرم‌افزار-نوبت‌دهی

دیتک سیستم یکی از بهترین ارائه‌دهندگان نرم‌افزار نوبت‌دهی

همانطور که گفتیم در حال حاضر شرکت‌های بسیاری در حوزه ارائه نرم‌افزار نوبت‌دهی فعالیت دارند. دیتک سیستم یکی از آشناترین و بهترین این شرکت‌ها است. این پلتفرم بصورت تحت وب یا ابری فعالیت می‌کند و استفاده از آن بسیار ساده و راحت است. به همین جهت هر فرد با هر میزان علم و دانش می‌توانید از این نرم‌افزار بهره گیرد.

از دیگر ویژگی‌های نرم‌افزار نوبت‌دهی دیتک سیستم می‌توان به پشتیبانی ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته، پشتیبانی از تمام بیمه‌های تأمین اجتماعی و سلامت، امکان برقراری ارتباط مستقیم با پزشک، امکان تشخیص دستخط پزشک به کمک هوش مصنوعی، امکان تشکیل پرونده تخصصی الکترونیکی و ثبت سوابق پزشکی، ویزیت آنلاین یا حضوری بیمار، پرداخت آنلاین و مستقیم به حساب مطب و غیره اشاره کرد. بطورکلی می‌توان گفت نرم‌افزار ارائه‌شده توسط دیتک سیستم یکی از بهترین و مناسب‌ترین نرم‌افزارهای نوبت‌دهی در کشور است.

جمع‌بندی

در مطالب فوق به بررسی نرم‌افزار نوبت دهی در وب کیوسک‌ لمسی پرداختیم. همانطور که گفتیم کیوسک لمسی یک ایده هوشمندانه و بسیار کاربردی است که شرکت‌ها می‌توانند به وسیله آن خدمات خود را به مشتری‌ها نمایش دهند. این محصول تا چند سال پیش تنها در مکان‌هایی نظیر؛ فرودگاه‌ها و برخی هتل‌ها به چشم می‌خورد. اما در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از فروشگاه‌ها نیز از این ابزار تعاملی و کاربردی بهره می‌گیرند.

نرم‌افزارهای مدیریت مطب ازجمله نرم‌افزار نوبت‌دهی یکی از جدیدترین نرم‌افزارهای موجود در بازار است که می‌تواند سختی‌های این شغل را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد. استفاده از این نوع نرم‌افزار مزایای مختلف و بسیاری به همراه دارد که از مهم‌ترین و اصلی‌ترین آن‌ها می‌توان به صرفه‌جویی در زمان مشتریان، جلوگیری از ازدحام و تشکیل صف جلوی باجه نوبت، عدم نیاز به استخدام پرسنل جهت سفارش‌گیری و پرداخت، افزایش دقت و کاهش خطا، بهره‌وری بالا از نیروی کار، جلب اعتماد مشتریان، پرداخت بی‌واسطه و غیره اشاره کرد.

درنهایت این نکته را فراموش نکنید که در حال حاضر شرکت‌های بسیاری در حوزه ارائه نرم‌افزار نوبت‌دهی فعالیت دارند. دیتک سیستم یکی از آشناترین و بهترین این شرکت‌ها است. این پلتفرم بصورت تحت وب یا ابری فعالیت می‌کند و استفاده از آن بسیار ساده و راحت است. به همین جهت هر فرد با هر میزان علم و دانش می‌توانید از این نرم‌افزار بهره گیرد.

مقالات اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

TOP