نرم افزار سفارش گیر کارواش در کیوسک‌های لمسی

/ / بلاگ
نرم افزار سفارش گیر کارواش در کیوسک‌های لمسی

نرم افزار سفارش گیر کارواش و روش های استفاده از آن از مهم ترین موضوعاتی است که امروز به آن خواهیم پرداخت، وب سایت فناوران کاسپین یکی از مراجع معتبر در زمینه ارائه اطلاعات کامل در زمینه معرفی انواع کیوسک های لمسی سفارش گیر است و می توانید برای کسب اطلاعات به این مرجع مراجعه نمایید. بدون شک امروزه استفاده از تکنولوژی های جدید در دنیای مدرن ما راهی امن و مطمئن برای پیشرفت و پیشی گرفتن از رقبا است، مهم نیست در چه زمینه ای فعالیت دارید استفاده از تکنولوژی و فناوری برای بیزینس هایی که بیش از 3 کاربر دارند امری واجب و الزامی است. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی و معرفی نرم افزار کیوسک پرداخت کارواش در کیوسک های لمسی بپردازیم.

معرفی نرم افزار سفارش گیر کارواش

امروزه به دلیل افزایش مشغله های کاری ماندن در صف برای دریافت خدمات چندان رضایت بخش نیست به همین دلیل صاحبان کسب و کار سعی دارند با به کار گیری جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا راهی برای به حداقل رساندن زمان انتظار فراهم نمایند. یکی از مشاغلی که نوبت دهی آن بازه طولانی مدتی را شامل می شود کارواش است و افراد سعی میکنند زمان کارواش رفتن را به گونه ای تنظیم کنند که مدت طولانی در صف نباشند اما این کار گاهی شدنی نخواهد بود.

یکی از اقدامات قابل توجهی که بسیاری از صاحبان کارواش به منظور رفاه مشتریان خود انجام داده اند، خرید و استفاده از سیستم نرم افزار سفارش گیر کارواش است که با طراحی ساده و کارایی فوق العاده مزایای زیادی را برای مشتریان به همراه دارد، در کنار مشتریان، صاحبان کسب و کار نیز می توانند از دیگر مزایای ویژه آن بهره مند شوند.

نرم افزار سفارشگیر کارواش

تصویر 1 – نرم افزار سفارشگیر کارواش

مزایای استفاده از نرم افزار سفارش گیر کارواش در کیوسک لمسی

صاحب کسب و کار بزرگ و کارآفرینی برای افراد زیاد در عین لذت بخش بودن، به مدیریت و کنترل جدی و سخت نیاز دارد. کنترل عملکرد پرسنل، تعیین حقوق و مزایا در صورت پورسانتی بودن، خرید ملزومات مورد نیاز، مدیریت حساب های دریافتی و پرداختی و غیره از مهمترین اقداماتی است که باید انجام داد. استفاده از سیستم نرم افزار سفارش گیر کارواش این میزان از کار و مسئولیت را به حداقل می رساند، در واقع شما می توانید با خرید و نصب این سیستم بخش زیادی از وظایف مدیریت را به آن بسپارید که شامل موارد زیر هستند:

مدیریت پرسنل

بدون شک کنترل کارگران سخت ترین بخش مدیریت است، استفاده از این سیستم شرایطی را فراهم نموده تا میزان کارایی و عملکرد هر کارگر در طول روز سنجیده شود و در کنار آن میزان حقوق و مزایای یک روزه وی تعیین گردد. بر این اساس می توانید صورت حساب ماهیانه هر کارگر را به صورت جداگانه بررسی و در نهایت آن را به سادگی تصویب کنید.

قابلیت دسترسی

نرم افزار سفارش گیر کارواش به گونه ای طراحی شده که تمام افراد شاغل در این مجموعه در هر سطحی که فعالیت می کنند بتوانند به بخش های متفاوت و مجاز دسترسی داشته باشند، بر این اساس تمامی پرسنل می توانند پروفایل خود را چک کرده و گزارشات مربوط به عملکرد خود طی ماه را ببینند. البته توجه داشته باشید که دسترسی به تمامی بخش های سیستم تنها برای مدیریت مجاز است و سایر پرسنل نمی توانند فاکتور ها و نوبت های رزرو شده را باطل کنند و به فعالیت سایرین دسترسی داشته باشند.

سطح دسترسی در نرم افزار سفارش گیر کارواش

تصویر 2 – سطح دسترسی در نرم افزار سفارش گیر کارواش

شبکه بندی سیستم

یکی از مهمترین مزایای استفاده از نرم افزار سفارش گیر کارواش قابلیت شبکه بندی آن است. تصور کنید که یک کارواش بزرگ با صندوق های متعدد دارید و میخواهید تمامی عملیات مالی در همه جایگاه ها در یک صورت حساب کلی درج شود، برای این کار می توانید تمامی صندوق ها را تحت شبکه نرم افزار سفارش گیر کارواش قرار دهید تا همگی آن ها به هم متصل شوند.

شبکه بندی سیستم

تصویر 3 – شبکه بندی سیستم

صدور قبض نوبت و پرداخت

از دیگر مزایا قابل توجه این تجهیزات می توان به صدور قبض های مختلف اشاره کرد، در واقع این سیستم قابلیت اتصال به انواع پرینترهای حرارتی و چاپی را دارد که به واسطه آن می توان انواع فیش های نوبت دهی و هزینه های پرداختی را به سادگی پرینت بگیرد.

صدور فیش در نرم افزار سفارش گیر کارواش

تصویر 4 – صدور فیش در نرم افزار سفارش گیر کارواش

جذابیت های بصری

استفاده از دستگاه هایی که از نظر گرافیک در سطح و لول بالایی باشند افراد را بیشتر جذب می کند، در نرم افزار سفارش گیر کارواش نیز این قابلیت فراهم شده و افراد می توانند سایر برنامه های تنظیم شده را مشاهده کرده و لذت ببرد.

تقسیم بندی های داخلی

یکی از مهم ترین مزایایی که این سیستم ها به همراه دارند قابلیت تنظیم به دو صورت گیرنده و فرستنده استف به بیان دیگر انواع نرم افزار سفارش گیر کارواش در کیوسک لمسی به گونه ای طراحی شده اند که هم بخش مدیریت میتواند کنترل های لازم را انجام دهد و هم مشتریان می توانند اطلاعات خود را وارد نمایند. علاوه بر این بخش مدیریت آن به گونه ای است که هم می توان با اختصاص داشتن اشتراک برای سفارش به اطلاعات هر مشتری به صورت جداگانه دست داشت و هم گزارشاتی از عملکرد و اقدامات تمام مشتریان در طول روز، هفته و ماه را به دست آورد.

استفاده ساده و آسان

داشتن رابط کاربری ساده از دیگر مزایای این تجهیزات است که به افراد با هر سطح آگاهی و اطلاعات امکان استفاده ساده را می دهد، به بیان دیگر برای کار کردن با این تجهیزات نیازی نیست که تخصص و مهارت خاصی داشته باشید.طراحی ساده نرم افزار سفارش گیر کارواش و حداقل پیچیدگی های به کار رفته در آن نرخ پاسخگویی را افزایش داده و افراد می توانند به عنوان یک اپلیکیشن ساده از آن استفاده کنند.

قابلیت درج تبلیغات

راز موفقیت بیزینس در هر زمینه ای، داشتن تبلیغات درست و اصولی است. نرم افزار سفارش گیر کارواش قابلیت درج تبلیغات و تخفیفات ویژه را برای کاربران فراهم نموده و بر اساس آن می توانید برای مشتریان ویژه تخفیفات خاصی را قائل شوید یا به صورت ماهیانه قرعه کشی هایی را انجام دهید. چنین تبلیغاتی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید مشتریان بیشتری را به خود جلب نمایید.

قابلیت درج تبلیغات در نرم افزار

تصویر 5 – قابلیت درج تبلیغات در نرم افزار

بیشتر بدانید: نقد و بررسی سیستم های برتر سفارش‌گیری چاپ

نرم افزار سفارش گیر کارواش در کیوسک لمسی چه امکاناتی دارد؟

مزایای عنوان شده تنها بخشی قابلیت هایی است که توسط این تجهیزات در اختیار شما قرار می گیرد، بدون شک در دنیای مدرنی که زندگی می کنیم استفاده از تجهیزات پیشرفته راه مطمئنی برای افزایش آسایش و رفاه خواهد بود. نرم افزار سفارش گیر کارواش یکی از تجهیزاتی است که با داشتن قابلیت و امکانات متفاوت سبب بهبود کیفیت کنترل و مدیریت در این شغل شده است، از مهم ترین امکانات این تکنولوژی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دسته بندی کردن اطلاعات

موفقیت در برای داشتن تجارت و بیزینس موفق باید خدمات خاصی ارائه کرد تا افراد به مشتریان ثابت و همیشگی تبدیل شوند. از مهم ترین امکانات این تجهیزات می توان به قابلیت دسته بندی اطلاعات بر اساس فیلتر های خاص اشاره کرد. برای این کار می توانید سرویس های خاصی را به تیپ های مختلف ماشین اختصاص داد تا افراد بتوانند با اعمال فیلتر ها مدت زمان کمتری را صرف ثبت سفارش کنند. این فیلتر ها شامل خدمات کارواش نیز خواهند بود که شامل، صفر شویی، تو شویی، موتور شویی و غیره هستند همچنین می توانید سایر خدمت جانبی مانند واکس زدن داخلی، استفاده از خوشبو کننده ها و غیره را نیز در یک فیلتر جداگانه قرار دهد تا افراد تنها با یک کلیک خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنند.

دسته بندی اطلاعات در سفارشگیر کارواش

تصویر 6 – دسته بندی اطلاعات در سفارشگیر کارواش

قابلیت نصب ساده

نرم افزار سفارش گیر کارواش یک اپلیکیشن جذاب است که به سادگی بر روی انواع دستگاه های هوشمند مانند تبلت، استند تاچ، کیوسک های هوشمند و غیره قابل نصب و راه اندازی است که به مشتریان این امکان را می دهد تا با استفاده از یکی از دستگاه های عنوان شده بدون اینکه نیاز باشد از خودروی خود پیاده شوند نوبت خود را رزرو، هزینه را پرداخت و بدون مشکل وارد کارواش شوند. بدون شک استفاده از این تکنولوژی نیاز کسب و کار را به نیروی انسانی کاهش و در نتیجه باعث افزایش درآمد و سود کسب و کار می شود.

درج اطلاعات درست

سیستم نرم افزار سفارش گیر کارواش با داشتن فیلتر های خدماتی هزینه هر عملیات در کارواش را به صورت هوشمند مشخص کرده و قبض نهایی تنها در صورت پرداخت کامل هزینه صادر می شود. همچنین به دلیل ثبت کلیه اطلاعات درباره ساعات رزرو شده و مدت زمان لازم برای هر یک از خدمات، نظم خاصی ایجاد می شود و تمامی مشتریان در بازه زمانی مشخص شده می توانند کارواش را ترک کنند. این تکنولوژی علاوه بر ایجاد نظم در انجام امور، میزان دقت در صورت حساب را نیز افزایش می دهد به این ترتیب در پایان ماه هیچ یک از حسابرسی ها با مشکل مواجه خواهند شد.

سیستم پیامکی

با توجه به این که سیستم های نرم افزار سفارش گیر کارواش در کیوسک لمسی شامل تکنولوژی های پیشرفته روز دنیا می شوند پس بدون شک از مزیت سیستم پیامکی نیز بهره مند است. با استفاده از این مزیت می توان تمامی اطلاعات مربوط به ساعت رزرو نوبت و پایان یافتن عملیات کارواش مطلع کرد. این سیستم امکان ارسال تبلیغات، تخفیفات و حتی پیامک های مناسبتی مثل تولد را فراهم می سازد.

سیستم پیامکی در نرم افزار سفارشگیر کارواش

تصویر 7 – سیستم پیامکی در نرم افزار سفارشگیر کارواش

جمع بندی

نرم افزار سفارش گیر کارواش در کیوسک لمسی یکی از تکنولوژی های جذاب در کسب و کار است که به مدیران کمک می کند تا با کنترل و مدیریت بهتر به کسب در آمد و سود بیشتر بپردازند. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید ماشین ها را بر اساس پلاک، کد اشتراک و غیره شناسایی کند. همچنین تاریخ اولین و آخرین مراجعه را ثبت کرده سوابق مشتریان را به مدیران ارائه می کند.

نرم افزار سفارش گیر کارواش

تصویر 8 – نرم افزار سفارش گیر کارواش

ارائه قبض هزینه ها به صورت جداگانه برای مشتریان و حسابرسی کارواش به همراه ارائه تخفیفات بر اساس استاندارد های خاص از دیگر قابلیت های این تکنولوژی به شمار می آید. پیشرفت فناوری به صورت روزانه تاثیرات مثبتی بر ورژن های جدید این سیستم خواهد داشت و شما میتوانید برای کسب اطلاعات کامل درباره قابلیت های جدیدترین نسخه نرم افزار سفارش گیر کارواش به سایت فناوران کاسپین مراجعه کنید.

مقاله مرتبط: در صورت بررسی مقالات در رابطه با نرم افزار های سفارش گیر می توانید مقاله سیستم ثبت سفارش غذا در کیوسک‌های لمسی و مزایای آن را بررسی نمایید.

پست های اخیر

VIEW ALL -

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

TOP