کاربرد کیوسک لمسی در فروشگاه ها

/ / بلاگ
کیوسک لمسی در فروشگاهها

در طول روز، مردم با سیستم های مختلف دیجیتالی در ارتباط هستند. هر چه کارکرد این سیستم ها، ساده، راحت و جذاب باشند، محبوبیت بیشتری در نظر مردم پیدا می کنند. امروزه تکنولوژی های به کار رفته در صفحات لمسی در حال پیشرفت است. در محیط های بزرگ مانند هتل ها، دانشگاه ها، فروشگاه ها، همایش ها، نمایشگاه ها(در نمایشگاه ها اجاره کیوسک لمسی پیشنهاد می شود) و غیره که با ازدحام جمعیت رو به رو هستیم، وجود یک راهنما، کمک زیادی خواهد کرد. این راهنما می تواند در قالب یک کیوسک لمسی یا استند لمسی ارائه شود. در این مقاله قصد داریم کاربرد کیوسک لمسی در فروشگاه ها و مراکز خرید را بررسی کنیم.

مکانهای مورد استفاده کیوسک لمسی

کیوسک های لمسی و میزهای هوشمند با توجه به فضای شما، قابل طراحی هستند. صفحه نمایشگر آن می تواند به صورت قائم یا مورب ساخته شود. این سیستم ها از یک کامپیوتر مجهز بهره می گیرند و معمولاً از تمامی سیستم عامل ها، پشتیبانی می کنند.

در تصویر زیر می توانید مکانهایی که می توان از کیوسک و میز هوشمند استفاده کنید را مشاهده کنید.

مکان های مورد استفاده کیوسک لمسی

ما می توانیم شما را با توجه به نوع خدمات و محصولاتی که ارائه می کنید در کسب و کارتان راهنمایی و یاری دهیم. همچنین شما می توانید با توجه به نیاز خود اقدام به خرید یا اجاره کیوسک لمسی نمایید و خدمات خود را در مراکز فروش و نمایشگاه ها در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

برخی از کاربردهای کیوسک لمسی در فروشگاه ها

کیوسک و استند لمسی در هر مکانی با توجه به کسب و کار شما، خدمات مختلفی ارائه می دهند. در زیر به بعضی از این کاربردها در فروشگاه ها اشاره می کنیم:

اشتراک گذاری رویدادها: 

در فروشگاه ها، برای به اشتراک گذاری محصولات جدید، کیفیت و قیمت آن ها از کیوسک لمسی یا استند لمسی استفاده می شود. با این اقدام شما می توانید در خرید مشتری به آن کمک نمایید تا در انتخاب خود اشتباه کمتری را داشته باشد.

نقشه و مکان یابی: 

در بعضی فروشگاه های بزرگ، کیوسک لمسی راهنمای مناسبی برای پیدا کردن مکان و محصول مورد نظر می باشد. کیوسک ها دارای نرم افزارهای مختلفی می باشند که یکی از آنها نرم افزار میز خدمات الکترونیک می باشد. در این نرم افزار شما می توانید خدماتی از جمله معرفی فروشگاه و راهنمای طبقات و مسیرها و همچنین محصولات خود را به مشتریان ارائه دهید.

سفارش محصول: 

در بعضی از مجموعه ها، معمولاً از کیوسک لمسی برای سفارش محصول و پرداخت فاکتور استفاده می شود. این ویژگی بسیار حائز اهمیت بوده و شما می توانید از صف های طولانی در فروشگاه خود جلوگیری نمایید و مشتری در همان لحظه اقدام به پرداخت نماید و همچنین رضایت مشتری نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

تکریم ارباب رجوع: 

در بعضی از فروشگاه ها و مراکز خرید، استند لمسی به عنوان صندوق انتقادات و پیشنهادات عمل می کند. این امر سبب ایجاد ارتباط متقابل با مراجعه کنندگان می شود. این عمل را می توانید با نرم افزار های نظرسنجی در مراکز فروش خود راه اندازی نمایید.

نمایش کاتالوگ الکترونیکی: 

برخی از مشاغل مثل فروشگاه های لوازم خانگی برای معرفی محصولات خود از استند یا کیوسک لمسی استفاده می کنند. شما می توانید در راستای تکنولوژی حرکت نمایید و این اقدام شما می توانید یک راهنمای کامل بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی برای کمک به خرید مشتری باشد. کیوسک لمسی قابلیت نمایش کاتالوگ و گالری تصاویر هر محصول را به مشتری می دهد.

مطلب پیشنهادی: تبلیغات و معرفی کسب و کار به وسیله استند لمسی

کاربرد کیوسک لمسی در فروشگاه های لوازم خانگی

کاربرد و استفاده کیوسک لمسی در فروشگاه ها و سازمان های مختلف بر کسی پوشیده نیست و لزوم وجود یک استند لمسی یا کیوسک لمسی در تمامی فروشگاه ها امری لازم و ضروری است. در ادامه به بررسی کاربرد استند لمسی در فروشگاه لوازم خانگی می پردازیم:

 1. با توجه به این که محصولاتی مانند یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و غیره حجیم هستند و فضای بسیاری را اشغال می کنند. بسیاری از فروشگاه های لوازم خانگی فضای لازم جهت نمایش این اجناس را ندارند. صاحبان این مشاغل می توانند با تهیه یک کیوسک لمسی علاوه بر این که محصولات خود را معرفی می کنند می تواننده مشتریان زیادی را نیز جذب کنند.
 2. ممکن است فروشنده به دلیل فضای محدود فقط بتواند یک مدل از هر محصول را در فروشگاه به نمایش بگذارد و مدل ها و رنگ های دیگر محصول در انبار موجود باشند. با تهیه یک کیوسک لمسی که بتواند همه محصولات را به کاربر ارائه دهد، این مشکل بر طرف خواهد شد و فرصت انتخاب بهتر به مشتری داده می شود.
 3. امروزه بسیاری از مشتریان علاقه دارند که وقتی میخواهند محصولی را خریداری کنند اطلاعاتی از کیفیت، اندازه و ابعاد محصول به دست آورند. کیوسک لمسی به مشتریان این امکان را می دهد که با خاطر آسوده محصول مورد نظر را بررسی کنند.
 4. در کنار تمامی موارد فوق یک خریدار همیشه تمایل دارد از فروشگاهی خرید کند که برایش جذاب و حرفه ای باشند. وجود یک استند لمسی در فروشگاه می تواند کسب و کار شما را صادقانه به نمایش بگذراند و نظر مشتریان را جلب کند.
کاربرد کیوسک لمسی در فروشگاه ها

کیوسک لمسی در فروشگاه لباس

کاربرد کیوسک لمسی در مراکز خرید

 1. کیوسک لمسی اطلاع رسانی مسیریاب و راهنمای مرکز خرید
 2. استند لمسی با محتوای کاتالوگ دیجیتال محصولات فروشگاه ها
 3. استند لمسی تبلیغاتی جهت ارائه تبلیغات مرکز خرید
 4. استند تاچ جهت اطلاع رسانی آب و هوا، مراسم و ایام خاص و فرهنگی و آمارهای خرید
 5. استند لمسی جهت اشتراک گذاری رسانه ها و شبکه های اجتماعی کسب و کار شما

کیوسک نوبت دهی

مزایای به کارگیری استند لمسی در مال ها و مراکز خرید و فروشگاه ها

 1. افزایش فروش
 2. جلب توجه مخاطبین و افزایش خرید آنی
 3. امکان استفاده از تبلیغات با استاندارد یکسان در شعب
 4. تکرارپذیری و امکان بروزرسانی مکرر
 5. کاهش هزینه های تبلیغات محیطی
 6. ایجاد درآمدهای جانبی از طریق ارائه محتوای تبلیغاتی شرکت ها و محصولات آن ها

تأثیر استند لمسی در فروشگاه ها و مراکز خرید

مطالعات محققان نشان داده تقریباً 68 درصد از مشتریان در مراکز خرید و فروشگاه ها تصمیم به خرید می گیرند. در این میان نمایشگرهای تبلیغاتی 7 برابر بیش از تبلیغات چاپی توجه مخاطبان را به خود جلب می کنند. از انواع نمایشگرهای تبلیغاتی، آن دسته از نمایشگرهایی که در افق دید مخاطبین قرار داشته و محتوای تبلیغاتی تعاملی دارند 42 تا 60 درصد تصمیم لحظه ای و آنی به خرید محصولات را در مشتری افزایش می دهند.

مطلب پیشنهادی: اینتراکتیو مارکتینگ چیست و چه کاربردی دارد

پست های اخیر

VIEW ALL -

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

TOP