نکات مهم درباره خرید کیوسک لمسی

/ / بلاگ
نکات مهم درباره خرید کیوسک لمسی

ما قصد داریم در این مقاله به شرح نکات مهم درباره خرید کیوسک لمسی بپردازیم تا بتوانیم در خرید به شما کمک کنیم.  زمانی که شما می خواهید برای کسب و کارتان کیوسک لمسی سفارش دهید ممکن است به دلیل عدم اطلاعات کافی و همچنین به دلیل جدید بودن فناوری این دستگاه ها، انتخاب برایتان دشوار باشد. زمانی که یک فناوری جدید ظهور می کند، ابهاماتی راجع به آن وجود دارد و نیاز به آگاهی برای دستیابی به عملکرد صحیح است. اگر اطلاعات نسبت به فناوری کامل باشد می تواند تبدیل به یک اتفاق هیجان انگیز شود.

قطعاً میز لمسی هم از چنین شرایطی برخوردار است. این وسیله یک نوآوری فناورانه است که خیلی خوب می تواند به سازماندهی فضاهای موجود در محل کار و رستوران و … کمک کرده و شرایط را به نفع کسب و کار تغییر دهد.

اگر نیاز دارید تا از نظر فنی اطلاعات کسب نمایید فقط کافی است با ما در تماس باشید.

نکات مهم درباره خرید کیوسک لمسی

نکات مهم درباره خرید میز لمسی

برخی از نکات تأثیرگذار در خرید کیوسک لمسی:

هزینه:

یکی از نکات مهم درباره خرید کیوسک لمسی میزان بودجه شما است. مقدار قیمت استندها می تواند با توجه به قابلیت هایشان، بسیار متنوع باشند. پس ابتدا مقدار بودجه خود را تعیین کنید و مقدار آن را با متخصصین فروش به اشتراک بگذارید تا بتوانند شما را دقیق تر راهنمایی کنند.

کارایی کیوسک:

یکی دیگر از نکات مهم درباره خرید کیوسک لمسی کارایی آن نسبت به نیاز شما است. ممکن است شما بدانید که از استند خود چه می خواهید، ولی لزوماً شاید دقیق ندانید که کیوسک چگونه می تواند نیازهایتان را برطرف کند!

برای مثال اگر به‌ دنبال کیوسکی هستید که قابلیت پرینت، دستگاه کارتخوان و پرداخت، تحویل کارت و … را داشته باشد، باید به این نکته توجه نمایید که تمام این موارد و البته بسته به طراحی کیوسک، نیازمند فضا می ‌باشند.

موقعیت مکانی:

یک دیگر از نکات مهم درباره خرید کیوسک لمسی که باید به آن توجه کنید این است که شما برای محیط داخل کیوسکی را در نظر دارید یا برای محیط باز طراحی شود؟ حالا اگر برای محیط باز کیوسکی را در نظر دارید باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

  1. فضای باز یعنی کیوسک در محیطی سرد یا گرم قرار است نصب شود، پس باید حتماً مجهز به سیستم گرم کننده یا خنک کننده مناسب باشد، تا بتواند در آن شرایط نیز کار کند.

 

  1. همچنین توجه داشته باشید که صفحه نمایش می تواند زیر نور مستقیم آفتاب باشد. در این حالت کیوسک حتماً باید دارای extra-bright screen باشد.

حال اگر کیوسک در فضای داخلی مورد نیازتان است به این نکات توجه نمایید:

آیا کیوسک قرار است بدون نگهبان باشد؟ در این صورت نیاز است تا بدنه سخت و محکمی داشته باشد.

امنیت کیوسک لمسی:

امنیت برای هر دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری کیوسک بسیار حائز اهمیت می ‌باشد.

برای مثال در بخش سخت افزاری کیوسک به این دقت داشته باشید که اگر کیوسک کوچکی مد نظرتان است، راحت آسیب ندیدن در اثر ضربات احتمالی، نکته ای قابل توجه است. اگر بخش پرداخت پول دارد؛ باید محکم باشد تا به راحتی شکسته نشود، همچنین بدنه ای محکم که بتواند وزن نمایشگر را تحمل کند. معماری داخلی کیوسک نکته مهم دیگری است که باید به آن توجه شود. طراحی و پیاده سازی شبکه سخت افزاری داخلی کیوسک باید منظم و دارای دسترسی آسان باشد.

در بخش نرم افزاری کیوسک، باید توجه داشت که نرم افزار انتخابی از نظر امنیتی دارای درجه قابل قبولی باشد. همچنین تا حد امکان داده های مهم و حساس را روی کیوسک نگه داری نکنید، اما اگر نیازمند کیوسکی بودید تا بتواند داده های محلی را در خود ذخیره نگه دارد، امنیت نرم افزار کیوسک شما از اهمیت زیادی برخوردار می شود.

ظاهر استند لمسی:

امروزه کیوسک ها با هدف جذب مشتری باید بتوانند دارای ظاهری دعوت کننده و کاربری آسان باشند. تا کاربر بتواند در کوتاه ترین زمان با آن ارتباط برقرار کند. ظاهر کیوسک است که مخاطبین را در مرحله اول جذب خود می‌کند. داشتن ظاهری که به کسب و کارتان بیاید و حتی آن را توصیف کند، می‌تواند تأثیر مثبتی در ذهن مخاطبین بگذارد.

نکات مهم درباره خرید کیوسک لمسی

ویژگی ظاهری استند لمسی

نرم افزار میز هوشمند:

علاوه بر ظاهر و بخش سخت افزاری کیوسک لمسی، نکته مهم دیگری که بسیاری از خریداران کیوسک لمسی به آن توجه نمی‌کنند، نرم افزاری است که بر روی کیوسک نصب می‌شود و بخش ارائه سرویس به کاربران را به عهده دارد. نرم‌افزار کیوسک بعد از ظاهر کیوسک اهمیت بسیاری دارد؛ زیرا کاربر قرار است با آن ارتباط برقرار کند. نرم‌افزار باید دارای طراحی جذاب باشد و کاربری آسان داشته باشد تا کاربران با هر سنی بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند و همچنین بتواند نیازهای شما را به درستی به کاربر ارائه کند. پس این بخش را اصلا دست کم نگیرید و از فروشنده در مورد توانایی ‌های نرم‌افزار بپرسید.

فناوری صفحه نمایش لمسی:

صفحات لمسی دارای درجه های متفاوتی هستند. گران و مقاوم، ارزان و ضربه پذیر، سعی کنید برای کیوسک لمسی خود با توجه به بودجه، نمایشگر مناسب را فراهم نمایید. نمایشگر مداوم روشن است و کاربر با آن در تماس است، هرچه کیفیت بالاتری را انتخاب نمایید، هزینه کمتری بابت تعمیرات آن پرداخت خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.