راهنمای نصب و راه اندازی استند پرداخت نذورات و خیریه

/ / بلاگ
پرداخت-نذورات-و-خیریه

استند پرداخت نذورات و خیریه یکی از کاربردی ترین تجهیزات در محیط های عمومی است که به افراد کمک می کند تا بتوانند در امور خیره نقش هر چند کوچکی ایفا کنند. امروزه کمک به جامعه خیریه برای افرادی که توان مالی دارند در واقع کمک به کل جامعه به حساب می آید، این اقدام باعث می شود تا فقر در جامعه به رو به زوال و نابودی برود.

کمک کردن یکی از اقدامات ملی و فرهنگی ایران عزیز است و همین امر سبب شده تا توسعه دهندگان تکنولوژی با بکارگیری روش های جدید بتوانند راهکار تازه برای کمک کردن به مستمندان را ابداع کنند. در واقع استفاده از فناوری های روز دنیا به نوعی مشوق افراد برای کمک خواهد بود.

به بیان دیگر افرادی به غیر از افراد خیر به منظور رفع کنجکاوی درباره عملکرد این دستگاه و تجهیزات حداقل یکبار آن را امتحان می کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی بیشتر استند پرداخت نذورات و خیریه، کاربرد و مزایای استفاده از آن بپردازیم.

آشنایی با استند پرداخت نذورات و خیریه

همانطور که عنوان شد امروزه پیشرفت تکنولوژی با رشد چشمگیری همراه است و همین امر سبب شده تا ورود تکنولوژی های جدید چندان باعث شگفتی و غافلگیری افراد نشود. استند پرداخت نذورات و خیریه یکی از تجهیزات تازه ابداع شده، که به عنوان سامانه خیریه الکترونیکی مورد توجه قرار گرفته است.

برای دسترسی افراد بیشتر این تجهیزات در محیط های عمومی مثل مساجد، بیمارستان، مراکز خرید، بخش های تجاری و غیره نصب می شوند. با وجود اینکه در طراحی و تولید بخش های داخلی این تجهیزات از جدید ترین تکنولوژی ها استفاده شده اما به واسطه داشتن رابط کاربری ساده، همه افراد می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

این تجهیزات دارای یک صفحه نمایش لمسی است که همین امر سبب شده تا بتوان به راحتی دستورات را وارد کنید. خیرین محترم می توانند از طریق دستوراتی که در منوی صفحه لمسی قرار دارد مبالغ تعیین شده را به حساب خیریه مورد نظر واریز نمایند. از مهم ترین قابلیت های این دستگاه امکان پرداخت به واسطه تلفن همراه، کارت های بانکی و حتی به واسطه ارز های دیجیتالی است.

استند پرداخت نذورات و خیریه در محیط های عمومی نصب می شوند از این رو می توانید به صورت 24 ساعته در 7 شبانه روز هفته کمک های خود را از طریق آن به حساب های مختلف واریز نمایید. این کار به شما کمک می کند تا بتوانید بدون نیاز به مراجعه حضوری، کار نیک و خداپسندانه ای انجام دهید.

بررسی-قابلیت-های-استند-پرداخت-نذورات-و-خیریه

بررسی قابلیت های استند پرداخت نذورات و خیریه

پس از معرفی کلی این تجهیزات بهتر است بدانید که استند پرداخت نذورات و خیریه با وجود استفاده ساده، قابلیت های پیچیده ای در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

پرداخت به صورت الکترونیکی

یکی از قابلیت های متفاوت و مفید این کیوسک ها دریافت کمک های مالی از افراد خیر است که این دریافتی ها به واسطه کارت های عابر بانک، تلفن همراه و غیره انجام می شود.

انتخاب موسسه خیریه

با توجه به این که موسسات خیریه زیادی در سراسر کشور به صورت خصوصی و دولتی فعالیت می کنند، استفاده از استند پرداخت نذورات و خیریه به شما امکان انتخاب موسسات مختلف را می دهد. در واقع با ورود به نرم افزار پرداخت نذورات و خیریه می توانید به هر یک از موسسات موجود در لیست آن مراجعه کرده و هدایای خود را اهدا نمایید.

دریافت اطلاعات موسسات

از قابلیت های منحصر به فرد نرم افزار پرداخت نذورات و خیریه می توان به نمایش اطلاعات کامل هر موسسه خیریه به صورت جداگانه اشاره کرد که این قابلیت باعث شناخت بهتر موسسات خواهد شد، علاوه بر این وجود اطلاعات مذکور اعتماد و اطمینان افراد را جلب می نماید.

دریافت رسید تراکنش

گاهی ممکن است کمک و هدایا توسط تنخواه گردان مجموعه متشکل از چند خیر انجام شود و به مدرک پرداختی نیاز باشد. استند پرداخت نذورات و خیریه قابلیت چاپ رسید تراکنش را دارد که می توانید از آن به عنوان فاکتور پرداخت با اطلاعات کامل از مبلغ، ساعت و تاریخ پرداخت استفاده نمایید.

مبلغ پرداختی متنوع

این مدل از کیوسک های پرداخت نذورات و خیریه همانند دستگاه های خودپرداز مبالغ تعیین شده پیش فرض دارند، اما در کنار این مبالغ می توانید از گزینه مبالغ دیگر استفاده کرده و میزان مبلغ مورد نظر خود را وارد و سپس پرداختی ها را انجام دهید.

امنیت بالا

نرم افزار پرداخت نذورات و خیریه به گونه ای طراحی شده که از تمام اطلاعات وارد شده کارت و حساب های بانکی توسط افراد به خوبی نگهداری می کنند. امنیت این نرم افزار به صورت رمزنگاری شده است و کلیه تراکنش ها بر اساس تدابیر امنیت اجرا خواهد شد.

کاربرد-استند-پرداخت-نذورات-و-خیریه

شما می توانید برای بررسی سایر نرم افزارها برای استند لمسی از صفحه نرم افزار لمسی و تعاملی اقدام نمایید.

کاربرد استند پرداخت نذورات و خیریه

امروزه پیشرفت تکنولوژی و تاثیر گذاری آن در زندگی افراد سبب افزایش سطح رفاه جامعه شده است. بسیاری از تجهیزات تولید شده در زمینه افزایش رفاه زندگی مورد استفاده قرار میگیرند و دیگر تولیدات به منظور ایجاد امنیت و آسایش جامعه تولید شده اند. کیوسک پرداخت نذورات و خیریه نرم افزار های کاربردی و مفید هستند که با اهداف خیرخواهانه در محیط های عمومی نصب و راه اندازی می شوند، از مهم ترین کاربرد این تجهیزات می توان موارد زیر را نام برد:

مراکز درمانی

یکی از پرترددترین محیط هایی که می توان از این تجهیزات استفاده نمود، بیمارستان و مراکز درمانی است. در محیط های درمانی علاوه بر افراد بیمار و همراه هان وی، ملاقات کنندگان نیز رفت و آمد دارند و همین امر سبب شده که بتوان روی این بخش حساب ویژه ای باز کرد.

اماکن مذهبی

اگر افرادی که قصد انجام کار خیر یا اهدای هدایایی به افراد بی بضاعت هستند، برای شناسایی این افراد به محیط های مذهبی مثل مساجد، حسینیه ها و غیره مراجعه می کنند. وجود کیوسک و استند پرداخت نذورات و خیریه به آن ها کمک می کند تا بتوانند با دید باز هدایای خود را به افراد مستمند و نیازمند اهدا کنند.

محیط های عمومی

از دیگر محیط هایی که تعداد بازدید کننده زیادی دارند می توان به مراکز تجاری و تفریحی اشاره کرد؛ مراکزی که افراد زیادی با میزان دارایی مختلف در آن جا رفت و آمد دارند. این افراد می توانند با پرداخت مبلغ کم به شکل گسترده ای در کار خیر شریک شوند.

بازدید های عمومی

نمایشگاه و جشنواره های فصلی که همه در کشور ما برگزار می شود، محیط بسیار مناسب و عالی برای جلب توجه افراد است. قرار دادن استند پرداخت نذورات و خیریه به راحتی توجه افراد را به خود جلب می نماید و آن ها می توانند در حین بازدید از محیط در صورت تمایل هدایای خود را به صورت پرداخت های اینترنتی به موسسات اهدا نمایند.

محیط های تجاری و تفریحی

مراکز خرید همیشه یکی از پر تردد ترین محیط های داخل شهری به حساب می آیند که افراد زیادی در آنجا حضور دارند. علاوه بر اهالی شهر، می توان به گردشگران داخلی و توریستان خارجی نیز اشاره کرد که هر یک می توانند با پرداخت مبلغ جزئی بخش عمده از مشکلات افراد نیازمند را برطرف نمایند.

مزایای-استند-پرداخت-نذورات-و-خیریه

مطلب پیشنهادی: نرم افزار نوبت دهی در مطب یا نوبت دهی تلفنی؟

مزایای استند پرداخت نذورات و خیریه

با توجه به تعاریف مذکور می توان گفت که استفاده از استند پرداخت نذورات و خیریه مزایای زیادی به همراه دارد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استفاده ساده

بررسی های انجام شده نشان میدهد که داشتن رابط کاربری ساده سبب شده تا افراد با کمترین میزان دانش و آگاهی درباره این تجهیزات می توانند از آن استفاده کنند. وجود صفحه نمایش لمسی با قابلیت نمایش تمامی نکات و موارد ضروری سبب شده تا بتوان به راحتی و بدون بروز هیچ گونه مشکل مبلغ مورد نظر را وارد آن را پرداخت نمود.

امکان استفاده شبانه روزی

همانطور که عنوان شد این تجهیزات در محیط های پرتردد و شلوغ نصب می شوند تا در معرض دید همه قرار بگیرند، با توجه به اینکه مراکز مورد نظر از قبیل بیمارستان، مساجد، مراکز تفریحی و تجاری به صورت 24 ساعته به مشتریان خدمات ارائه می دهند پس می توان در هر ساعت از شبانه روز مبالغ هدیه را به روش های مختلف اهدا نمایید.

تاثیر گذاری مثبت در افکار عمومی

امروزه به دلیل افزایش سطح کلاهبرداری و وجود افراد سودجو؛ میزان اعتماد و اطمینان افراد به حداقل رسیده است، در واقع افراد سعی می کنند مبالغی که قصد کمک دارند را به افراد نیازمندی که می شناسند هدیه بدهند. استفاده از استند پرداخت نذورات و خیریه باور عمومی را تغییر می دهد چرا که امکان پیگیری پرداخت ها وجود دارد و افراد می توانند به راحتی درباره حقیقت هدایای خود شفاف سازی کنند. وجود رسید های پرداختی که توسط موسسات مختلف به کاربر نمایش داده می شود گواه از این دارد که کلیه وجوه پرداختی به حساب موسسات خیریه واریز خواهد شد.

هزینه-نصب-و-راه-اندازی-استند-پرداخت-نذورات-و-خیریه

هزینه نصب و راه اندازی استند پرداخت نذورات و خیریه

پس از آشنایی کامل با این تجهیزات و شناخت قابلیت ها؛ امکانات و مزایای آن بهتر است به این مبحث بپردازیم که هزینه نصب و راه اندازی استند پرداخت نذورات و خیریه چقدر است و از کجا می توان آن را تهیه نمود. لازم است بدانید که انواع استند و کیوسک لمسی با قابلیت های مشابه به بازار عرضه می شوند و وجه تمایز آنها مربوط است به نرم افزاری که روی آن اجرا می شود، هزینه های استفاده از این نرم افزار و استند شامل موارد زیر است:

خرید و نصب کیوسک لمسی

یکی از هزینه های لازم برای استفاده از استند پرداخت نذورات و خیریه، خرید کیوسک لمسی است. این تجهیزات در مدل های متفاوت طراحی و تولید می شود که با توجه به بودجه خود می توانید نمونه های مختلف از آن را خریداری کنید.

خرید سخت افزار و نرم افزار

انواع استند پرداخت نذورات و خیریه به خودی خود کیوسک های لمسی بلااستفاده ای هستند، برای اینکه بتوانید از خدمات و قابلیت های عنوان شده بهره مند شوید باید نرم افزار و سخت افزار مربوطه را خریداری نمایید.

توسعه و گسترش

اگر آشنایی کمی با دنیای نرم افزار داشته باشید خواهید فهمید که انواع نرم افزار ها به مرور زمان نیاز به توسعه و آپدیت شدن دارند، هزینه پشتیبانی از نرم افزار از دیگر هزینه های نصب و راه اندازی به شمار می آیند. علاوه بر این در صورتی که از این تجهیزات برای محیط های مختلف استفاده می کنید که نیاز به سفارشی سازی قابلیت ها دارد؛ هزینه آن نیز باید به صورت جداگانه پرداخت شود.

پشتیبانی و نگهداری

بدون شک وجود تجهیزات متفاوت در محیط های پرتردد به نیروی کار برای پشتیبانی و نگهداری از سخت افزار و تجهیزات اصلی دستگاه نیاز دارد. این هزینه ها تعمیرات احتمالی، آپدیت های نرم افزار و سخت افزاری، پشتیبانی فنی و ذخیره را شامل می شود.

هزینه اتصالات اینترنتی

برای انکه بتوان تمامی تراکنش های مالی را به صورت صحیح و بدون مشکل انجام داد، به اینترنت پر سرعت و قابلیت اتصال به شبکه پرداخت نیاز دارید. هزینه های مربوط به اینترنت و شبکه را نیز در لیست هزینه های خود قرار دهید.

جمع بندی

استند پرداخت نذورات و خیریه یکی از تجهیزات کاربردی در زمینه دریافت کمک های انسان دوستانه است و امکان دریافت کمک و هدایا برای موسسات خیریه را افزایش می دهد. نصب و راه اندازی این تجهیزات به هزینه های خاصی نیاز دارد که با توجه به ویژگی و قابلیت های هر دستگاه این میزان هزینه متفاوت خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این تجهیزات می تواند به کارشناسان واحد پشتیبانی و فروش وب سایت های معتبر مراجعه کنید.

مقاله پیشنهادی: کیوسک پرداخت چیست + مزایای خرید آن

مقالات اخیر

VIEW ALL -
TOP