نظر سنجی در کسب و کار با استفاده از استند لمسی

/ / بلاگ
استفاده-از-نظرسنجی-در-کسب-و-کار

نظر سنجی در کسب و کار یکی از روش های بدون هزینه برای شناخت نقاط قوت و ضعف به شمار می آید، با استفاده از این روش می توانید انتقادات و پیشنهادات ارباب رجوع را درباره عملکرد کسب و کار خود بدانید. در سال های اخیر روش های زیادی برای ارزیابی و نظر سنجی در کسب و کار به وجود آمده که هر یک نتایج مختلف داشته اند، امروزه با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا می توانید از نرم افزار نظرسنجی در کسب و کار خود استفاده کنید. این سیستم به شما کمک می کند تا بتوانید نظرات کارکنان درباره عملکرد مدیران و نظر ارباب رجوع درباره عملکرد کارکنان را بسنجید. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی کلی این نرم افزار و عملکرد های فوق العاده آن بپردازیم.

اهمیت-نظر-سنجی-در-کسب-و-کار

اهمیت نظر سنجی در کسب و کار

ارتقا سطح کیفی عملکرد یک سازمان نیاز به بررسی های کلی درباره عملکرد مدیران و کارکنان دارد، در این میان برگزاری جلسات نظرسنجی می تواند تاثیر زیادی در شناسایی نواقص و کمبودها خواهد داشت. بدون شک برگزاری جلسات نیاز به هزینه های خواهد داشت و ممکن است نتیجه جالبی را در پی نداشته باشد، چرا که نظرسنجی رو در رو تحت تاثیر روابط افراد با هم قرار گرفته و در نهایت نتیجه واقعی در پی نخواهد داشت.

برای ارزیابی دقیق عملکرد مدیران و کارکنان می توانید از فرم های نظرسنجی یا پرسشنامه های آماده استفاده کنید و در نهایت با آنالیز پاسخ ها به یک نتیجه کلی برسید. بدون شک نظرسنجی در کسب و کار به روش های سنتی زمانبر خواهد بود، چرا که شما باید فرم ها را آماده و از طریق ایمیل، پیامک و یا سایر راه های ارتباطی برای افراد ارسال کنید.

مدت زمان تحویل، پاسخگویی و ارسال فرم ها از یک سو و زمانی که باید صرف بررسی و آنالیز پاسخ ها برای رسیدن به یک نتیجه کلی شود، از سوی دیگر باعث هدر رفتن زمان مفید خواهد شد پس بهتر است به سراغ روش های مدرن بروید.

بهترین-روش-نظرسنجی-در-کسب-و-کار

بهترین روش نظرسنجی در کسب و کار

بر اساس مطالب عنوان شده، نظر سنجی در کسب و کار تاثیرات مثبت زیادی به همراه دارد که از مهم ترین آن می توان به شناسایی نقاط ضعف و رفع آن ها به جهت بهبود سطح کیفی عملکرد صاحبان کسب و کار اشاره کرد. برای داشتن یک نظر سنجی دقیق روش ها و ابزار متفاوتی وجود دارد که استفاده از هر یک به نوبه خود مزایا و معایبی را به همراه دارد.

همانطور که عنوان شد روش های سنتی مثل برگزاری جلسات و روش های نیمه مدرن مثل ارسال ایمیل و پیامک هر یک هزینه هایی را در پی داشتند. جدید ترین روش برای نظر سنجی در کسب و کار استفاده از کیوسک های لمسی است که به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن دقیق ترین نتیجه را به دست آورید.

نحوه استفاده از کیوسک لمسی برای نظرسنجی در کسب و کار

کیوسک های لمسی جدید ترین تکنولوژی هایی هستند که با ورود خود به دنیای کسب و کار و تجارت تحولی عظیم و چشمگیر ایجاد کردند. در واقع استفاده از کیوسک های لمسی نه تنها برای نظرسنجی بلکه با قابلیت های متفاوت تری طراحی و تولید شده اند، امکاناتی که به واسطه این تجهیزات در اختیار افراد قرار میگیرد باعث کاهش هزینه های زیادی می شود.

با کمک کیوسک نظرسنجی شما دیگر به نیروی انسانی برای برگزاری جلسات یا مسئول ارسال ایمیل و پیامک نیاز ندارید، علاوه بر این می توانی هزینه کاغذ بازی، طراحی، چاپ، توزیع و غیره را دور بزنید. کیوسک نظرسنجی در کسب و کار دارای پایگاه داده گسترده و امن است که در آن تمامی اطلاعات با ریزترین جزئیات ثبت و ذخیره می شود. معمولا محل قرارگیری این کیوسک ها در ورودی های مختلف از سازمان قرار می گیرد، سالن های غذاخوری، پارکینگ، ورودی هر بخش و غیره که به کارکنان اجازه می دهد تا نظر خود را بدون دخالت کسی اعلام کنند.

در بسیاری از این کیوسک های لمسی از نرم افزار هایی با قابلیت های متفاوت استفاده شده که امکانات متفاوتی را در اختیار شما قرار می دهد، در واقع این نرم افزار ها قابلیت تجزیه و تحلیل اطلاعات است و در نهایت بهترین ارزیابی را از نظرسنجی در اختیار شما قرار می دهد. لازم به ذکر است که تمامی اطلاعات درج شده توسط هر کارمند به صورت مخفی باقی می ماند و هیچ راه دسترسی به آن ها وجود ندارد.

معرفی-بهترین-نرم-افزار-کیوسک-لمسی-نظرسنجی-در-کسب-و-کار

معمولا از استند ها ایستاده و میز های هوشمند لمسی استفاده بسیار زیادی در این زمینه می شود که طرفداران فراوانی را بخودش جذب کرده است. اگر شما هم نیاز دارید در کسب و کار خود از این کیوسک های لمسی استفاده کنید می توانید به صفحه محصولات سایت مراجعه نماید.

معرفی بهترین نرم افزار کیوسک لمسی نظرسنجی در کسب و کار

در سال های اخیر با ورود تکنولوژی به زندگی افراد، همه به دنبال روش هایی برای افزایش رفاه و آرامش خود هستند از این رو با خرید تجهیزات مدرن سعی در کسب این رفاه دارند. در دنیای بیزینس و تجارت این روال نیز ادامه دارد و صاحبان کسب و کار سعی دارند تا با بکارگیری تجهیزات مدرن در جهت بهبود سطح کیفی سازمان و کاهش هزینه های آن اقدامات موثری انجام دهند.

مجموعه فناوران کاسپین با معرفی یکی از بهترین نرم افزارهای کیوسک لمسی راه صدساله را یک شبه طی کرده و این مسیر را برای دیگران نیز هموار ساخته است، به بیان دیگر با ورود این نرم افزار به دنیای تجارت، صاحبان کسب و کار می توانند عملکرد خود و کارکنان را ارزیابی کنند. در این نرم افزار های پرسشنامه بر اساس معیار های مورد نظر قابل تغیر است، یعنی شما می توانید سوالات خود را در قالب پاسخ های چند گزینه ای، نمره دهی با حروف لاتین یا اعداد، یا ایموجی های های مختلف انتخاب نمایید.

بررسی-امکانات-نرم-افزار-کیوسک-لمسی-نظر-سنجی-در-کسب-و-کار

بررسی امکانات نرم افزار کیوسک لمسی نظر سنجی در کسب و کار

با توجه به قابلیت های خاص این تجهیزات می توان از آن ها در بخش های مختلف استفاده و از نتایج دقیق آن بهره مند شد، البته این تجهیزات قابلیت های متنوع تری در اختیار افراد قرار می دهند که شامل موارد زیر هستند:

ذخیره سازی امن اطلاعات

از مهم ترین قابلیت های این نرم افزار می توان به ثبت و بایگانی اطلاعات وارد شده اشاره کرد. بر اساس این قابلیت، تمامی اطلاعات وارد شده بر روی یک سرور ذخیره به صورت محرمانه ذخیره می شود، از این رو خطر از دست دادن یا پاک شدن آن ها به صفر می رسد.

بررسی-آنلاین

بررسی آنلاین

بررسی نتایج نظر سنجی به صورت آنلاین از دیگر امکاناتی است که به واسطه استفاده از این نرم افزار در اختیار شما قرار داده می شود، در واقع این نرم افزار قابلیت نصب بر روی انواع گوشی همراه با سیستم عامل مختلف را دارد و شما می توانید نتایج را به صورت آنلاین در هر جا مشاهده نمایید، در این نرم افزار نتایج نظر سنجی بر اساس طراحی گرافیکی و نموداری نمایش داده می شود که تجزیه و تحلیل آن به سادگی امکان پذیر است.

اعمال تغییرات آنلاین

اعمال تغیبرات آنلاین

بهینه سازی فرم نظرسنجی و پرسشنامه از طریق تلفن همراه دیگر قابلیت این نرم افزار است که به شما اجازه می دهد تا بتوانید سوالات مختلف به گونه های مختلف تغییر و در دیگر بخش ها مورد استفاده قرار دهید. در واقع با این کار می توانید سوالات مشترک از بخش های متفاوت یک سازمان داشته باشید و در صورت نیاز بخش هایی از سوال را متناسب با عملکرد هر قسمت تغیر دهید. هرچه تعداد افراد شرکت کننده در نظرسنجی بیشتر باشد، قدرت تجزیه تحلیل برای رسیدن به یک نتیجه بهتر در جهت بهبود سطح کیفی سازمان افزایش پیدا می کند.

جمع بندی

نرم افزار کیوسک لمسی نظرسنجی در کسب و کار راهی امن و مطمئن برای کشف سریع مشکلات و نواقص واحد های مختلف سازمان است و به شما کمک می کند تا بتوانید نقاط قوت و ضعف کسب و کار خود را شناسایی نمایید، علاوه بر این می توانید با بهره مندی از دیگر امکانات و قابلیت های این نرم افزار انتقادات و پیشنهادات کارکنان را دریافت، بررسی و در صورت ممکن مورد استفاده قرار دهید. این نرم افزار با امکانات متفاوت طراحی شده که باعث تسریع در امور تجارت می شودف برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار و نحوه دریافت و استفاده از آن می توانید با کارشناسان واحد پشتیبانی و فروش مجموعه فناوران کاسپین در ارتباط باشید.

در صورتی که نیاز دارید در کسب و کار فروشگاهی خود موفیت های بیشتری را کسب کنید و بدنبال رضایت بیشتر مشتریان خود هستید می توانید مقاله “معرفی انواع استند لمسی فروشگاهی و مزایای استفاده از آن ” را مورد مطالعه قرار دهید.

مقالات اخیر

VIEW ALL -
TOP