معرفی انواع استند لمسی فروشگاهی و مزایای استفاده از آن

/ / بلاگ
معرفی انواع استند لمسی فروشگاهی و مزایای استفاده از آن

با افزایش و رشد فناوری و تاثیر گذاری آن بر زندگی روزمره انسان، اداره ها و کمپانی هایی که ارزش رقابت و تبلیغات را به خوبی متوجه شده اند برای پیشی گرفتن از رقبای خود از این عرصه رو به رشد تکنولوژی استفاده کرده اند. شناخت محصول به گونه ی جدید و شگفت انگیز که مخاطب را جذب کرده نخستین گام این مسیر با ارزش و بلند می باشد.

گام بعدی به وجود آوردن شرایطی است که مشتری بتواند به راحتی از ویژگی های محصولات و یا سرویس های عرضه شده از سوی شرکت ها مطلع شود و به گونه ای آن را لمس نماید. البته از آنجایی که شرایط قرار دادن همه محصولات به صورت فیزیکی برای شرکت ها غیر ممکن و هزینه بر میباشد، نیازمند یک فرآیند جدید و آسان برای شناخت کالا و خدمات می باشد.

بسیاری از شرکت ها و کمپانی ها برای رقابت با همدیگر از تکنولوژی های روز دنیا استفاده کرده اند و در صدد هستند که محصولات خود را به شکل نوینی به مشتریان خود عرضه کنند و یکی از تجهیزات که این روزها به بحث داغ بسیاری از موسسه تبدیل شده است می توان به استفاده از استند لمسی اشاره کرد.

ما در این نوشتار در تلاش هستیم اطلاعات مفیدی را در ارتباط با کیوسک لمسی با شما دوستان عزیز در میان بگذاریم که شناخت بهتری از این تجهیزات به دست بیاورید. با ما همراه باشید.

استفاده از کیوسک لمسی با توجه به مزایایی که برای بسیاری از مشاغل دارد این روزها نگاه و توجه بسیاری از صاحبان مشاغل را به خود جلب کرده است از این رو بهتر است در زمان خرید آن نهایت دقت خود را به کار ببرید.

این تجهیزات کاربردی با ارائه تصاویر سه بعدی می¬ تواند از محصول شما معرفی کاملی داشته باشد و نگاه مشتریان را به محصول شما جلب کند. از بارزترین مشخصات این محصول که به محبوبیت بسیاری را به آن افزوده است می توان به این مورد اشاره کرد با کمک این دستگاه خدماتی که بعد فیزیکی ندارند را به بهترین شکل ممکن به دیگران معرفی کنید.

اطلاعاتی در ارتباط با کیوسک لمسی

کیوسک لمسی که در میان بسیاری از افراد با نام کیوسک تاچ شناخته شده است ابزاری بسیار کاربردی است که می تواند به بهترین شکل ممکن محصولات شما را به مشتریان معرفی کند در واقع این محصول ابزاری هوشمند است که برای آن صفحه کلیدی لمسی تعبیه شده است و برای آن سیستم کامپیوتری تعبیه شده است که با کمک آن اطلاعات مورد نیاز را برای مخاطبین خود به نمایش می گذارد.

این محصول کارایی بسیار زیادی دارد و تنها نمی توان کارایی آن را محدود به انتقال اطلاعات دانست بلکه با کمک آن می توان محتواهای سرگرم کننده را با کاربران خود در میان گذاشت، بلیط بفروشید و یا اینکه پرداخت های آنلاین و نقدی با کمک آن انجام دهید.

در نمونه های پیشرفته این محصول قابلیت های بسیاری وجود دارد و قابلیت اتصال به وای فای را دارد که به صاحبان مشاغل و کسب و کارها این اجازه را می دهد که آن را از دور مدیریت کنند.

استفاده از کیوسک لمسی محدود به مکان خاصی نیست و می توان از آن برای مراکز مختلفی از قبیل فروشگاه، بیمارستان، مطب دکتر، اتاق های کنفرانس، رستوران و غیره استفاده کرد و نگرانی بابت معطلی ارباب رجوع نداشت.

بهتر است که بدانید برای کیوسک لمسی نام های دیگری از قبیل کیوسک دیجیتال، کیوسک لمسی ایستاده، استند لمسی فروشگاهی، کیوسک هوشمند و غیره انتخاب شده است.

کیوسک فروشگاهی در فروشگاه لباس

گام بعدی به وجود آوردن شرایطی است که مشتری بتواند به راحتی از ویژگی های محصولات و یا سرویس های عرضه شده از سوی شرکت ها مطلع شود و به گونه ای آن را لمس نماید. البته از آنجایی که شرایط قرار دادن همه محصولات به صورت فیزیکی برای شرکت ها غیر ممکن و هزینه بر میباشد، نیازمند یک فرآیند جدید و آسان برای شناخت کالا و خدمات می باشد.

تحت تاثیر قرار دادن مشتریان با کیوسک های لمسی

استفاده از کیوسک لمسی فروشگاهی از جمله روشهایی است که با عرضه نمایش تصویر باکیفیت از محصول و یا ارائه عکس و فیلم از قابلیت های آن میتواند این شوق را در بیننده و یا افراد بوجود آورد که گویا محصول به طور کاملا فیزیکی در اختیار او قرار گرفته و به آسانی از توانایی ها و ویژگی های آن آگاه شود.

همچنین برای معرفی خدماتی که قابلیت فیزیکی ندارند، مانند سایت ها و نرم افزار های متفاوت استفاده از کیوسک لمسی یک نظر فوق العاده و کاربردی است تا این شرایطی برای کمپانی ها ایجاد شود که خدمات خود را به مشتری ها نشان دهند و به خوبی آن را بررسی نمایند.

تحت تاثیر قراردادن مشتریان با استندهای فروشگاهی

تا چندین سال پیش استفاده از کیوسک لمسی و استند لمسی فروشگاهی تنها به مکان های خاصی مانند فرودگاه و برخی از هتل ها اختصاص داشت اما امروزه بسیاری از فروشگاه ها به استفاده از این کیوسک های کاربردی روی آورده اند. پیشرفت فناوری سبب شده کیوسک و استند لمسی با قیمتی مناسب و امکاناتی فوق العاده در اختیار فروشگاه ها و کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ قرار گیرد.

استند لمسی فروشگاهی چیست؟

کیوسک لمسی فروشگاهی که نام دیگر آن استند تاچ نیز است، به طور کلی سازه ای می باشد که شامل یک صفحه نمایش لمسی در بخش جلویی آن بوده و مجهز به یک سیستم کامپیوتری یا اندروید در قسمت داخلی آن است. که این شرایط را به کاربر می دهد تا بتوانند هر گونه محتوای مد نظر خود را با استفاده از صفحه نمایش تعاملی و لمسی به مخاطب خود عرضه نمایند.

استند لمسی فروشگاهی این قابلیت را دارد تا تمامی اطلاعات یا محتوای سرگرمی مد نظر شما را به نمایش بگذارد. بلیط یا چیزهای دیگر را به فروش برساند و پرداخت های آنلاین یا نقدی را دریافت کند. اکثر کیوسک های لمسی جدید قابلیت اتصال به وای فای را نیز دارند و با استفاده از نرم افزارهای نصبی، قابلیت مدیریت از راه دور این کیوسک را برای مدیران به وجود می آورد. همچنین آنها در اندازه های متفاوت در دسترس قرار میگیرند به همین علت کسب و کارها می توانند اندازه کیوسک متناسب خود را انتخاب نمایند.

دلایل استفاده از میز و کیوسک لمسی فروشگاهی

امروزه با پیشرفت فناوری فرآیندهای بررسی و شناخت و فروش محصولات و خدمات دچار تغییرات و تفاوت هایی شده است، دیگر کاتالوگ های کاغذی و روش های فروش سنتی و شناخت محصولات در فضای دیجیتال و مالتی مدیا به مخاطب ارائه شده و نشان داده می شود.

از سوی دیگر استفاده از فناوری های روز در یک مجموعه، حس متفاوت بودن را در به مشتریان القا میکند و باعث توسعه کسب و کار می شود. با استفاده از کیوسک لمسی ایستاده شما نیازی به هزینه های اضافی برای چاپ کاتالوگ برای معرفی محصولات خود را ندارید.

دلایل استفاده از کیوسک لمسی فروشگاهی

از مهم ترین دلایل استفاده از کیوسک لمسی که بسیاری از افراد را به خود مجذوب کرده است می توان به نقش راهنمای بودن آن اشاره کرد و بهتر است که بدانید این روزها بسیاری از مشاغل برای معرفی محصولات جدید خود از راهکارهای مختلفی استفاده می کنند که محصول مورد نظر را به دیگران معرفی کنند که هر کدام از این روش ها در کنار مزایای بیشماری که برای صاحبان کسب و کار دارد می تواند معایبی را نیز برای آن ها به همراه داشته باشد این در حالی است که با کمک کیوسک لمسی شما می توانید اطلاعات دقیقی را در ارتباط با محصول از قبیل مشخصات فنی، قیمت و غیره را در دسترس مشتریان خود قرار دهید. وجود استند لمسی موجب شده است که مشتریان بتوانند از دیگر محصولات شما که در انبار فروشگاه هستند نیز اطلاع پیدا کنند و اطلاعات لازم را در ارتباط با آن به دست بیاورند.

به طوری که با تغییر در محصولات و یا به روز رسانی محتوا، شما مجبور هستید که کاتالوگ های سنتی خود را دور ریخته و دوباره اقدام به چاپ کاتالوگ کنید، اما کیوسک های لمسی فروشگاهی هوشمند و میز لمسی این قابلیت را شامل می شوند اگر تغییری در محتوای محصولات شما به وجود آمد مجبور به پرداخت مجدد هزینه های هنگفت نباشید، زیرا تنها با چند کلیک می توانید نسبت به تغییر آن اقدام کنید.

بیشتر بدانید: خرید میز خدمات و اطلاع رسانی کاربردی است یا خیر؟

مزیت های استفاده استند لمسی فروشگاهی در کسب و کار

کیوسک لمسی فروشگاهی و استند لمسی با خودکارسازی برخی از پروژه های کسب و کار دقت و میزان سرعت انجام آنها را افزایش می دهد و همین موضوع سبب سیر صعودی بازدهی کسب وکار می شود. برخی از اصلی ترین مزیت های کیوسک لمسی شامل موارد زیر می باشد:

 • افزایش فروش: بسیاری از مشتریان هنگامی با یک فروشنده ای مواجه می شوند که نسبت به خرید آنها نظارت دارد و به آنها پیشنهاد می دهد معذب می شوند. استفاده از کیوسک لمسی به مشتریان کسب و کار این امکان را میدهد تا همان چیزی را انتخاب کنند خرید دارند که سبب افزایش فروش می شود.
 • موقعیت بازاریابی: کیوسک ایستاده فروشگاهی با امکانات بسیار زیاد، طبق سفارش مشتری و با نصب برند شما ارائه می شوند که علاوه بر عملکرد دقیق خود، پرزنت محصولات و شناخت برند در کسب و کار را افزایش می دهند. کاهش هزینه های ناشی از نیروی انسانی: استفاده از کیوسک لمسی و استند لمسی جایگزینی ویژه و فوق العاده ای برای قسمت راهنما و صندوق فروشگاه ها، رستوران ها، موسسات و کمپانی ها است، و باعث کاهش هزینه های ناشی از این بخش می شود.
 • جلب رضایت مشتری: معمولا بسیاری از مشتریان استفاده از کیوسک های لمسی و استند ها را به فرآیند های سنتی و قدیمی ترجیح میدهند. زیرا در صورت دارا بودن شرایط آنها بر روی خرید محصول مورد نظر خود نظارت کامل دارند.

مزیت استفاده از استند لمسی فروشگاهی

معرفی قابلیت های کیوسک فروشگاهی

در این قسمت سعی داریم تا شما را با امکانات استند های دیجیتال و کیوسک های تاچ اسکرین آشنا کنیم. استندهای لمسی شامل یک صفحه نمایشگر لمسی و یک ال سی دی تاچ هستند. که با توجه به انتخاب مشتری معمولا ابعادی بین 24 اینچ تا 65 اینچ دارند. این استندهای الکترونیکی به علت دارا بودن سیستم کامپیوتری از امکانات و توانایی های ذیل برخوردار می باشند:

 • شامل سیستم عامل ویندوز و اندروید
 • دارای انواع پورت های USB2 ،USB3
 • توانایی اجرای کلیه نرم افزار های تحت نظر سیستم عامل ویندوز و اندروید (عکس و فیلم و غیره)
 • شامل بلندگو و اسپیکر پرقدرت
 • صفحه نمایشگر، تاچ و لمسی
 • برخوردار از پورت های VGA ،HDMI
 • قابلیت اتصال به اینترنت و نمایش وب سایت با استفاده از WIFI ،LAN
 • توانایی هارد و حافظه داخلی برای ذخیره سازی اطلاعات
 • امکان ارتقاء سخت افزار

معرفی قابلیت های کیوسک فروشگاهی

معرفی انواع استند های لمسی فروشگاهی مناسب

استند ایستاده لمسی ساینا

انواع متفاوتی از کیوسک های لمسی وجود دارد که هرکدام براساس قابلیت هایشان از دیگری متمایز می شوند. استند لمسی ساینا از جمله محصولاتی است که توانایی پرداخت آنلاین را برای مشتریان فراهم کرده است. همچنین این کیوسک لمسی دارای سیستم عامل اندروید نیز می باشد. معمولا این مدل استندها را در سینماها و‌ دیگر مراکز پر تردد مشاهده خواهید کرد، چرا که این محصول مجهز به سیستم خنک کننده قوی می باشد و با هنگی و‌کندی مواجه نخواهید شد.

استند ایستاده لمسی ساینا

میز هوشمند لمسی

میزهای هوشمند لمسی از جمله محصولات پر کاربرد در مراکز و موسسات می باشد. میز هوشمند لمسی یک صفحه بسیار باکیفیت و مناسبی را در اختیار کاربران قرار میدهد. رزولوشن به کار رفته در این محصول باکیفیت و بادوام است همچنین ضد آب بوده و محافظ جریان برق می باشد. میز های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید هستند و با دیگر سیستم عامل ها نظیر ios ،mac سازگاری دارند. این محصول باکیفیت و پرکاربرد در دو مدل چوبی و فلز طراحی شده است.

میز هوشمند لمسی

کیوسک فروشگاهی در فروشگاه لباس

گاهی ممکن است برای خرید به فروشگاهی رفته باشید، شلوغی و کوچک بودن فضا قطعا کلافتان میکند. امروزه بسیاری از فروشگاه های لباس برای حفظ آسایش و رفاه حال مشتریان خود از کیوسک های فروشگاهی استفاده میکنند. چرا که به نمایش گذاشتن اجناس برای آنها با استفاده از کیوسک فروشگاهی راحت تر می باشد. همچنین این فرآیند سبب کاهش نیروی انسانی می شود و به گونه ای از پرداخت بسیاری از هزینه ها صرفه جویی میکند. داشتن کیوسک فروشگاهی در فروشگاه لباس باعث میشود که فضای شما از دیدگاه خریدار و مشتری مجهزتر به نظر بیاید و همین موضوع سبب می شود تا اسم فروشگاه به خاطر مخاطب بماند. داشتن کیوسک فروشگاهی باعث ایجاد اعتماد در مشتریان می شود.

کیوسک فروشگاهی در فروشگاه لباس

موارد استفاده از کیوسک لمسی

تا به این جای مقاله با این محصول کاربردی، مزایایی که این محصول دارد و غیره آشنا شدیم و ما در ادامه در تلاش هسنیم اطلاعات مفیدی را در ارتباط با موارد استفاده از کیوسک لمسی با شما دوستان عزیز در میان بگذاریم.

 • اطلاعات دقیقی را در ارتباط با قسمت های مختلف فروشگاه در اختیار کاربران قرار می دهد.
 • محصولات جدید را به صورت کامل معرفی می کند و مشخصات فنی آن ها را به صورت جداگانه در اختیار مشتریان قرار می دهد.
 • با توجه به معرفی دقیقی که از محصولات دارد می توان آن را نوعی بازاریابی محصول دانست
 • امکان درج انتقادات، پیشنهادات و هر گونه نظریه در ارتباط با کالا و خدمات ارائه شده با کمک این دستگاه وجود دارد.
 • دریافت سفارش، صدور فاکتور، رسید پرداخت و غیره را بدون نیاز به نیروی انسانی می توان با کمک آن انجام داد.

آیا کیوسک لمسی در افزایش فروش نقش دارد؟

با قرار دادن این محصول در فروشگاه خود به راحتی می توانید نظر بسیاری از مشتریان را به محصولات خود جلب کنید که این امر موجب می شود آن ها به خرید از فروشگاه شما مشتاق شوند و خریدی متفاوت را تجربه کنند که لذت بسیاری برای آن ها به همراه دارد.

بسیاری از صاحبان کسب و کار از این دستگاه، به عنوان تبلیغات استفاده می کنند و مشتریان بالقوه خود را به مشتریان به الفعل تبدیل می کنند و به جرات می توان گفت که کیوسک لمسی نقش بسیار موثری در افزایش فروش دارد.

مزایای استفاده از کیوسک لمسی در فروشگاه

بهتر است که بدانید این روزها تکنولوژی نقش بسیار مهمی در زندگی افراد ایفا می کند و نمی توان از آن نقشی که بر زندگی افراد دارد غافل شد، استفاده از این محصول می تواند مزایای بیشماری را برای فروشگاه شما به همراه دارد و ما در ادامه به برخی از مزایای استفاده از کیوسک لمسی اشاره خواهیم کرد.

 1. با استفاده از کیوسک لمسی می تواند هزینه های فروشگاه که بابت تبلیغات و نیروی کار پرداخت می کرد را به میزان قابل توجهی کاهش داد.
 2. فروش کالاهایی که در فروشگاه به فروش می رسد رشد قابل توجهی پیدا کرده است.
 3. از نقش تبلیغاتی که این دستگاه در فروشگاه دارد نمی توان غافل شد.
 4. این دستگاه انعطاف پذیری بالایی دارد و از بارزیترین ویژگی های آن می توان به ارتقا و به روز رسانی مداوم آن اشاره کرد.

شما کاربران عزیز می توانید برای خرید کیوسک لمسی با شماره هایی که در انتهای مقاله درج شده است ارتباط برقرار کنید و اطلاعات لازم را در ارتباط با این محصول و قیمت این تجهیزات به دست بیاورید.

سخن پایانی

همانگونه که در متن مقاله نیز اشاره شد استفاده از کیوسک لمسی فروشگاهی و استند لمسی مزیت های گوناگونی را برای افراد و کسب کارهای آنها در پی دارد، باعث کاهش هزینه های ناشی از چاپ تبلیغات برای شرکت و نیروی انسانی می شوند، همچنین امروزه بسیاری از مشتریان علاقه مند هستند تا در هنگام خرید به طور کامل بر روی محصول خود نظارت داشته باشند استفاده از کیوسک لمسی شرایطی را به وجود آورده است تا فرد به راحتی و در کمال آرامش نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدام نماید.

مطلب پیشنهادی: کیوسک لمسی سفارش گیر و نکات مهم برای خرید آن

پست های اخیر

VIEW ALL -

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

TOP