اجاره میز لمسی ساینا 50 اینچ

جهت دریافت قیمت اجاره میز لمسی تعداد روزهای مد نظر را در فرم زیر انتخاب نمایید.
درج شماره تلفن همراه و نام و نام خانوادگی جهت دریافت قیمت الزامی میباشد.

هزینه ارسال دستگاه برای مدت 4 روز و بیشتر برای شهر تهران رایگان میباشد.

شما میتوانید جهت اطمینان از عملکرد نرم افزار ،سایت و یا فایل مد نظر در استند لمسی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اجاره میز لمسی 50 اینچ ویستا

اجاره میز لمسی ویستا یکی از بهترین راهکار ها برای ارائه محتوای با کیفیت به مخاطبین است، فرقی نمیکند که شما میخواهید نقشه یک پروژه عمرانی را به نمایش بگذارید و یا در یک سالن زیبایی قصد معرفی نمونه کار خود به مراجعین را دارید، میز لمسی ویستا با ابعاد بزرگ خود به خوبی از عهده این کار بر می آید.

شاید برای شما هم سوال باشد که دلایل استفاده و استقبال زیاد کسب و کارها ،شرکت ها و اشخاص از میز لمسی چیست؟ از دلایل این استقبال فراوان جذاب بودن این محصول و همچنین ویژگی ها و قابلیت های زیادی است که این محصول دارد. اما باید بدانید که همه ی استندها قابلیت مشابه به هم ندارند و در بعضی از آن ها قابلیت ها متفاوت است. هر کسب و کاری بر اساس نیازهایی که دارد باید کیوسکی را نتخاب کند که بهترین پاسخ را به نیازهای آن ها بدهد.

میز لمسی ویستا چیست؟

اگر بخواهیم میز لمسی ویستا را به چیزی تشبیه کنیم ، بی شک کامپیوتر بهترین گزینه است. این استندها از طریق wifi  به اینترنت متصل می شوند و هر گوشه ای از وب را که بخواهید به تصویر می کشد .

نصب نرم افزار و اپلیکیشن : بر اساس نیازی که استفاده کنندگان از میز لمسی دارند، می توان نرم افزازها و اپلیکیشن های متفاوتی را روی این استندها نصب و راه اندازی کرد.

چند لمسی بودن :همه ی این استندها  به صورت همزمان می توانند ۱۰ نقطه مختلف لمس شده را تشخیص دهند و بر این  اساس نرم افزارهایی که این قابلیت را می خواهند ،عملکرد بسیار خوبی را می گیرند.

اتصال به دستگاه های مختلف :میز لمسی ویستا دارای پورت های مختلفی مثل USB  و HTMI هستند که باعث می شود به راحتی به دستگاه های مختلفی مثل لپ تاپ ، پلیرها و ...... متصل می شوند و هر محتوایی که می خواهید را به تصویر بکشد.

 SD کارت و انعطاف پذیری: از آنجایی که تمامی میزهای لمسی دیتک سیستم ورودی SD کارت دارند، بسیار انعطاف پذیر هستند و می توان اطلاعات را از هر دستگاهی که می خواهید به آسانی به این کیوسک های لمسی انتقال دهید.

میز لمسی ویستا 50

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

TOP