اجاره استند لمسی

جهت دریافت قیمت اجاره استند لمسی تعداد روزهای مد نظر را در فرم زیر انتخاب نمایید.
درج شماره تلفن همراه جهت دریافت قیمت الزامی میباشد.

هزینه ارسال دستگاه برای مدت 4 روز و بیشتر برای شهر تهران رایگان میباشد.

شما میتوانید جهت اطمینان از عملکرد نرم افزار ،سایت و یا فایل مد نظر در استند لمسی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اجاره استند

اجارهدستگاه با توجه به ابعاد مناسب و کیفیت بالای تصویر خود به عنوان دستگاه هوشمند لمسی پرطرفدار در بازار شناخته میشود، شما میتوانید جهت اجاره این کیوسک با کارشناسان ما تماس بگیرید و استند خود را در محل مد نظر دریافت نمایید، سیستم عامل این استند هم میتواند به صورت اندروید و یا ویندوز باشد.

اجاره استند لمسی میتواند برای ارائه و نمایش نرم افزار انتخاب مناسبی باشد. شما برای نمایش وب سایت و یا نرمافزاری که ساخته اید روش خلاقانه ای برای نمایش به مخاطبین خود انتخاب کنید. کیوسک تاچ میتواند یک دستکاه جذاب برای این منظور باشد که شما با یک تلفن میتوانید آن را در محل مد نظر خود تحویل بگیرید، کارشناسان ما آماده راه اندازی و نصب هرگونه نرم افزار برای شما هستند، جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره هایی که در پایین همین صفحه درج شده با ما در تماس باشید.

استند لمسی

استند

شرکت دیتک سیستم با دارا بودن مدل های متنوع در کیوسک های لمسی میتواند نیاز شما عزیزان را به طور کامل پاسخگو باشد کیوسک های این شرکت مجهز به سیستم عامل اندرویدی و ویندوزی است و بنا به درخواست شما دستگاه مطابق با نیاز شما ارسال میگردد.

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

TOP