تمام دلایل استفاده از کیوسک‌ لمسی مجهز به کارتخوان

/ / بلاگ
کیوسک-لمسی-با-کارتخوان-3

کیوسک‌ لمسی مجهز به کارتخوان نمونه منحصر به فرد از تجهیزاتی است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به کمک آن هزینه های کسب و کار خود را کاهش دهید. در واقع به کمک این تجهیزات می توانید از هزینه استخدام نیروی کار، اتلاف وقت مشتری، پیشگیری از شلوغی و ازدحام جمعیت و غیره جلوگیری نمایید.

همان طور که احتمالاً می دانید کیوسک های لمسی کاربرد های متنوعی دارد به عنوان مثال می توان به کیوسک لمسی نوبت دهی، تابلو اعلانات دانشگاه، در رستوران ها و مراکز خرید و غیره اشاره کرد. برخی از آن ها نیاز به پرداخت دارند مثل کیوسک لمسی در رستوران ها، که کاربر پس از سفارش می تواند از همان طریق هزینه سفارش خود را به راحتی پرداخت نماید. برای این منظور نیاز به اتصال کارتخوان به کیوسک های لمسی می باشد. در این مقاله قصد داریم درباره اتصال کارتخوان به کیوسک های لمسی صحبت کنیم.

چرا لازم است از کیوسک‌ های لمسی مجهز به کارتخوان استفاده کنید؟

” تجمع مانع از کسب است” یک جمله نوستالژی که در گذشته آن را روی مقوا های چسبیده به دیوار مغازه های می خواندیم و امروزه به عینه شاهد آن هستیم. ازدحام و شلوغی یکی از مهم ترین عواملی است که تاثیرات منفی در خدمت رسانی به مشتریان است که برای پیشگیری از آن می توان به روش های مختلف اقدام نمود. استفاده از کیوسک‌ های لمسی مجهز به کارتخوان یکی از روش های که هم در زمان سفارش گیری و هم پرداخت بسیار کاربردی و مفید عمل کرده است.

همانطور که می دانید بیماری کرونا مشکلات زیادی برای دارندگان کسب و کار و مشتریان ایجاد نمود، پیک های متعدد و دردسر ساز که هر یک قدرت بیشتر افراد را درگیری این بیماری می کرد. در زمان شیوع بیماری کووید 19 فاصله گذاری اجتماعی راه حل ساده ای بود که از تجمع جمعیت جلوگیری می نمود، در واقع افراد بنا به قانون نا نوشته این اقدامات را انجام می دادند.

امروزه با توجه به شرایط گسترش ویروس کرونا درصد زیادی از مصرف کنندگان ترجیح می ‌دهند به جای آن که در صف های طولانی و غیر امن منظر بمانند، مشکلاتشان را تا حد امکان خودشان برطرف کنند. در نتیجه حضور مشتریان در اماکن عمومی بسیار کمتر دیده می شود. حضور سیستم‌ های هوشمند به جهت جذب مشتریان به عرصه خرید و فروش برای شرکت های عرضه کننده خدمات دارای مزیت های فراوانی می باشد. علی الخصوص در عرصه‌ ای که به علت کمبود مشتری، شرکت‌ ها با یکدیگر در رقابت سختی قرار گرفته‌ اند. داشتن سیستم سلف سرویس هوشمند انتخاب مناسبی برای جلب توجه مشتریان می باشد و می تواند سرعت خدمت رسانی بالاتر ببرد.

از دیگر مزایای بهره مندی از تجهیزات و تکنولوژی سلف سرویس هوشمند برای کسب و کارها، نشان دادن میزان مدرنیته بودنشان به کاربران می‌ باشد. از سوی دیگر بسیاری تلاش می کنند تا حد امکان از آسیب رسانی به محیط زیست و مصرف‌ گرایی نیز جلوگیری کنند.

کیوسک-لمسی-با-کارتخوان-2

کیوسک‌ های لمسی مجهز به کارتخوان در اعمال ثبت سفارش و پرداخت هزینه های رستوران ها، فروشگاه ها، مراکز خرید و غیره می توانند سرعت بخشند.در واقع به کمک این تجهیزات می توان بدون نیاز به تخصص خاص یا نیروی کار حرفه ای کلیه هزینه های خدمات را محاسبه و پرداخت نمود.

بخاطر داشته باشید که این تجهیزات قابلیت شخصی سازی دارند و افراد می توانند بر اساس کسب و کار و نیاز خود ظاهر متنوع و جذابی برای این کیوسک انتخاب کنند. جذابیت های بصری با سرعت بیشتری توجهات را به خود جلب می نماید و افراد راحت تر می توانند با آن ارتباط برقرار کنند.

از دیگر مزایای استفاده از کیوسک لمسی مجهز به دستگاه کارتخوان، دریافت گزارش کار شعبه در پایان هر روز کاری است. البته این بازه زمانی قابل تغیر به هفتگی و ماهانه نیز هست.

در واقع شما با در وجود یک کیوسک لمسی مجهز به دستگاه کارتخوان در محل کسب و کار خود می توانید از یک پایانه پرداخت نیز بهره مند شوید. همچنین می ‌توانید بدون آن که کارمندان حضور داشته باشند، عمل ثبت سفارش و پرداخت هزینه را به طور 24 ساعت در هر روز انجام دهید. یا اسن اقدام دیگر نگران حضور مشتریان و عدم پاسخگویی و اشتباهات شخصی نخواهید بود و یا خیالی آسوده در صورتی که اکثر خدمات را یک دستگاه هوشمند به مشتریان شما می دهد روند کاری خود را طی می کنید. همچنین اتصال دستگاه کارتخوان به این سیستم بسیار در رونق کسب و کار شما تاثیرگذار خواهد بود و مشتری براحتی می توانید بدون ایستادن در صف های طولانی فرآیند کاری خودش را طی کند.

این کیوسک ‌های تاچ امروزه بسیار پرطرفدار می باشند زیرا قابلیت های بسیاری دارند که می توان از آن بهره برد. لازم به ذکر است که بدنه آن به شکل کاملاً سفارشی و مطابق با دکوراسیون محل کار قابل طراحی و عرضه می باشد. همچنین می توان بر روی آن نرم افزارهای سفارشی نصب کرد که قابلیت یکپارچه شدن با سایر نرم افزارهای شما را دارد.

کیوسک‌های لمسی دیتک سیستم توانایی تطابق با انواع نیازهای مشتری را دارا می‌باشند.

کیوسک ‌های لمسی را می ‌توان برای کاربرد های کیوسک خرید بلیط در فرودگاه‌ ها و ایستگاه ‌های راه ‌آهن، کیوسک سفارش غذا پرداخت هزینه پارکینگ و غیره قابل استفاده می باشد.

در این راستا برای درک بهتر از نحوه عملکرد این دستگاه در رستوران ها مقاله کیوسک لمسی سفارش غذا را مطالعه نمایید.

کیوسک لمسی با کارتخوان

کاربری بسیار آسان برای عموم

بدون شک یکی از مهم ترین مزایای انتخاب و خرید کیوسک لمسی مجهز به دستگاه کارتخوان، استفاده ساده و کاربری راحت آن است. در طراحی و تولید این تجهیزات از صفحه تاچ با قدرت لمس بسیار قوی استفاده شده و به واسطه داشتن قابلیت های بصری جذاب و مفهومی؛ امکان استفاده از آن برای عموم به راحتی فراهم خواهد شد.

با توجه به قابلیت تاچ بودن صفحه نمایش و وجود نرم افزار قابل انعطاف و سرعت عمل بالای کیوسک‌ های تاچ، کاربری آن برای استفاده عموم مردم بسیار راحت می باشد. کاربران می ‌توانند از انواع خدمات مورد نیاز خود را از طریق منوی نرم افزار که به شکل سفارشی طراحی شده است، بهره مند شوند. با توجه به قابلیت اتصال دستگاه کارتخوان و نیز اتصال به اینترنت، کاربران می‌ توانند به راحتی اعمال مربوط به پرداخت هزینه ها را انجام دهند. با این قابلیت هم مراجعه کنندگان از خدمات ارائه شده توسط فروشگاه یا سازمان راضی هستند و هم سازمان خدمات دهنده می تواند خدمات بهتر و بدون مشکلی را به مشتریان خود ارائه دهد.

مطلب پیشنهادی: کاربرد کیوسک های تعاملی در مراکز عمومی

کیوسک‌ های لمسی همگام با تکنولوژی روز جهان

کیوسک‌ تاچ مجهز به کارتخوان می ‌تواند به پرینتر‌های حرارتی، اسکنر بارکد و RFID و QR و NFC، رابط‌ های پرداخت یا تجزیه و تحلیل و شناسایی چهره نیز تجهیز شود.در واقع به کمک این تجهیزات احتمال خطا به حداقل می رسد، بدون شک این قابلیت یک مزیت به شمار می آید و تا حد زیادی از خطای انسانی می کاهد.

امروزه در بسیاری از رستوران ‌های معروف دنیا شاهد حضور این این کیوسک های لمسی مجهز به دستگاه کارتخوان هستیم که مشتریان توسط این کیوسک‌ ها می توانند ثبت سفارش کنند و نیز هزینه را پرداخت می‌کنند. همچنین بعضی فروشگاه ها در تهران مجهز به کیوسک ‌های سلف سرویس خدمات به کاربر می‌ باشند. استفاده از تکنولوزی در دنیا روز به روز رو به پیشرفت بوده و این کیوسک ها یکی از تکنولوزی های بسیار کاربردی است که برای انواع کسب و کارها قابل استفاده می باشد. در صورتی که سازمان یا فروشگاه نیاز داشته باشد تا یک گام جلوتر از سایر رقبای خود باشد می تواند یا استفاده از این کیوسک ها این قدم را طی کند.

کیوسک لمسی بهمراه دستگاه POS

مزایای کیوسک لمسی مجهز به کارتخوان

با توجه به موارد عنوان شده استفاده از انواع کیوسک لمسی مجهز به کارتخوان، مزایای متعددی به همراه دارد که از مهم ترین آن ها می توان به کاهش هزینه ها اشاره کرد. علاوه بر کاهش هزینه ها، با افزایش بازدهی و کارایی در کسب و کار سبب خواهد شد تا بتوانید به سود آوری بیشتری دست پیدا کنید. از دیگر مزایای استفاده از این کیوسک ها می توان به موار زیر اشاره کرد:

  • سرعت کار در محل کسب و کار شما افزایش می یابد.
  • دیگر نیازی به صندوقدار ندارید.
  • دیگر نیازی به صندوقدار ندارید.
  • از صف های طولانی جلوی صندوق در مراکز خرید جلوگیری می کند.
  • دارای کاربری بسیار آسان برای تمام قشر جامعه می باشد.
  • نیاز کمتر به نیروی انسانی بیشتر خواهید داشت زیرا این دستگاه می تواند بسیاری از وظایف را به راحتی و در کمترین زمان انجام دهد.
  • می توانند مشتریان را در مورد تمامی خدمات قابل ارائه در کمترین زمان مطلع کنند.
  • قابلیت جلب رضایت و اعتماد مشتریان و کسب تجربه را دارا می باشند.

اتصال کارتخوان به کیوسک های لمسی

در آخر

اتصال کیوسک های لمسی به دستگاه های POS یکی از اقدامات قابل قبول در تکنولوژی این نوع دستگاه ها بوده است که نیاز خیلی از کسب و کار ها را در این زمینه برطرف کرده است. عدم وجود صف های طولانی و عدم اشتباه در محاسباات و غیره از دیگر خصوصیات این دستگاه توانمند می باشد. ما سعی کردیم در این مقاله کلیاتی را درباره اتصال کارتخوان به کیوسک لمسی بیان کنیم. امیدواریم که این مطالب برایتان مفید باشد و در خرید کیوسک لمسی آگاهتان کند.

لازم به ذکر است در کنار تمام مطالبی که گفته شد هنگام خرید کیوسک لمسی حتماً حواستان به گارانتی خدمات پس از فروش آن نیز باشد. تا بتوانید با اطمینان خاطر از این تکنولوژی بهره مند شوید.

مطلب پیشنهادی: 7 دلیل خرید دستگاه فراخوان مشتری و انواع آن

پست های اخیر

VIEW ALL -

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

TOP