اتصال کارتخوان به کیوسک های لمسی

/ / بلاگ
اتصال کارتخوان به کیوسک های لمسی

همان طور که احتمالاً می دانید کیوسک های لمسی کاربرد های متنوعی دارد به عنوان مثال می توان به کیوسک لمسی نوبت دهی، تابلو اعلانات دانشگاه، در رستوران ها و مراکز خرید و … اشاره کرد. برخی از آن ها نیاز به پرداخت دارند مثل کیوسک لمسی در رستوران ها، که کاربر پس از سفارش می تواند از همان طریق هزینه سفارش خود را به راحتی پرداخت نماید. برای این منظور نیاز به اتصال کارتخوان به کیوسک های لمسی می باشد. در این مقاله قصد داریم درباره اتصال کارتخوان به کیوسک های لمسی صحبت کنیم.

چرا لازم است از کیوسک‌ های لمسی مجهز به کارتخوان استفاده کنید؟

امروزه با توجه به شرایط گسترش ویروس کرونا درصد زیادی از مصرف کنندگان ترجیح می ‌دهند به جای آن که در صف های طولانی و غیر امن منظر بمانند، مشکلاتشان را تا حد امکان خودشان برطرف کنند. در نتیجه حضور مشتریان در اماکن عمومی بسیار کمتر دیده می شود. حضور سیستم‌ های هوشمند به جهت جذب مشتریان به عرصه خرید و فروش برای شرکت های عرضه کننده خدمات دارای مزیت های فراوانی می باشد. علی الخصوص در عرصه‌ ای که به علت کمبود مشتری، شرکت‌ ها با یکدیگر در رقابت سختی قرار گرفته‌ اند. داشتن سیستم سلف سرویس هوشمند انتخاب مناسبی برای جلب توجه مشتریان می باشد و می تواند سرعت خدمت رسانی بالاتر ببرد.

از دیگر مزایای بهره مندی از تجهیزات و تکنولوژی سلف سرویس هوشمند برای کسب و کارها، نشان دادن میزان مدرنیته بودنشان به کاربران می‌ باشد. از سوی دیگر بسیاری تلاش می کنند تا حد امکان از آسیب رسانی به محیط زیست و مصرف‌ گرایی نیز جلوگیری کنند.

اتصال کارتخوان به کیوسک های لمسی

کیوسک لمسی مجهز به کارتخوان

کیوسک‌ های لمسی مجهز به کارتخوان در اعمال ثبت سفارش و پرداخت هزینه های رستوران ها، فروشگاه ها، مراکز خرید و … می توانند سرعت بخشند.

در واقع شما با در وجود یک کیوسک لمسی مجهز به دستگاه کارتخوان در محل کسب و کار خود می توانید از یک پایانه پرداخت نیز بهره مند شوید. همچنین می ‌توانید بدون آن که کارمندان حضور داشته باشند، عمل ثبت سفارش و پرداخت هزینه را به طور 24 ساعت در هر روز انجام دهید.

این کیوسک ‌های تاچ امروزه بسیار پر طرفدار می باشند زیرا قابلیت های بسیاری دارند که می توان از آن بهره برد. لازم به ذکر است که بدنه آن به شکل کاملاً سفارشی و مطابق با دکوراسیون محل کار قابل طراحی و عرضه می باشد. همچنین می توان بر روی آن نرم افزارهای سفارشی نصب کرد که قابلیت یکپارچه شدن با سایر نرم افزارهای شما را دارد.

کیوسک‌های لمسی دیتک سیستم توانایی تطابق با انواع نیازهای مشتری را دارا می‌باشند.

کیوسک ‌های لمسی را می ‌توان برای کاربرد های کیوسک خرید بلیط در فرودگاه‌ ها و ایستگاه ‌های راه ‌آهن، کیوسک سفارش غذا پرداخت هزینه پارکینگ و.. قابل استفاده می باشد.

کاربری بسیار آسان برای عموم

با توجه به قابلیت تاچ بودن صفحه نمایش و وجود نرم افزار قابل انعطاف و سرعت عمل بالای کیوسک‌ های تاچ، کاربری آن برای استفاده عموم مردم بسیار راحت می باشد. کاربران می ‌توانند از انواع خدمات مورد نیاز خود را از طریق منوی نرم افزار که به شکل سفارشی طراحی شده است، بهره مند شوند. با توجه به قابلیت اتصال دستگاه کارتخوان و نیز اتصال به اینترنت، کاربران می‌ توانند به راحتی اعمال مربوط به پرداخت هزینه ها را انجام دهند.

کیوسک‌ های لمسی همگام با تکنولوژی روز جهان

کیوسک‌ تاچ مجهز به کارتخوان می ‌تواند به پرینتر‌های حرارتی، اسکنر بارکد و RFID و QR و NFC، رابط‌ های پرداخت یا تجزیه و تحلیل و شناسایی چهره نیز تجهیز شود.

امروزه در بسیاری از رستوران ‌های معروف دنیا شاهدحضور این این کیوسک های لمسی مجهز به دستگاه کارتخوان هستیم که مشتریان توسط این کیوسک‌ ها می توانند ثبت سفارش کنند و نیز هزینه را پرداخت می‌کنند. همچنین بعضی فروشگاه ها در تهران مجهز به کیوسک ‌های سلف سرویس خدمات به کاربر می‌ باشند.

اتصال کارتخوان به کیوسک های لمسی

اتصال کارتخوان به کیوسک لمسی

مزایای کیوسک لمسی مجهز به کارتخوان

  • سرعت کار در محل کسب و کار شما افزایش می یابد.
  • دیگر نیازی به صندوقدار ندارید.
  • از صف های طولانی جلوی صندوق در مراکز خرید جلوگیری می کند.
  • دارای کاربری بسیار آسان برای تمام قشر جامعه می باشد.
  • نیاز کمتر به نیروی انسانی بیشتر خواهید داشت زیرا این دستگاه می تواند بسیاری از وظایف را به راحتی و در کمترین زمان انجام دهد.
  • می توانند مشتریان را در مورد تمامی خدمات قابل ارائه در کمترین زمان مطلع کنند.
  • قابلیت جلب رضایت و اعتماد مشتریان و کسب تجربه را دارا می باشند.

در آخر

ما سعی کردیم در این مقاله کلیاتی را درباره اتصال کارتخوان به کیوسک لمسی بیان کنیم. امیدواریم که این مطالب برایتان مفید باشد و در خرید کیوسک لمسی آگاهتان کند.

لازم به ذکر است در کنار تمام مطالبی که گفته شد هنگام خرید کیوسک لمسی حتماً خواستان به گارانتی خدمات پس از فروش آن نیز باشد. تا بتوانید با اطمینان خاطر از این تکنولوژی بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.