نرم افزار کیوسک لمسی

/ / بلاگ
کیوسک لمسی

کیوسک لمسی برای عملکرد بهتر به نرم افزار نیاز دارند، اما استنباط اینکه کدام نرم افزار برای رفع نیازهای، کسب و کار و مشتریان شما مناسب تر است، می تواند تصمیم دشواری باشد. شما می توانید نرم افزار کیوسک لمسی را بر اساس یک مرورگر وب انتخاب کنید، اما در بعضی از موارد محدود و غیر قابل انعطاف هستید. از طرف دیگر، می‌توانید یک پلتفرم نرم‌افزار سلف‌سرویس سفارشی را در نظر بگیرید که می‌تواند بسیار بیشتر از نرم‌افزار تحت وب کارایی داشته باشد، اما ممکن است به کمک برنامه‌نویس نیاز داشته باشد که مطاقبا هزینه بالایی برای شما ایجاد می کند.

نرم افزار کیوسک لمسی

برای انتخاب بهترین گزینه نرم افزار کیوسک لمسی ، اینجا به چند نکته کلیدی که باید هنگام تصمیم گیری خرید نرم افزار کیوسک استفاده کنید ، اشاره شده است.

کیوسک لمسی

کیوسک لمسی

نرم افزار کیوسک لمسی

برای انتخاب بهترین گزینه نرم افزار کیوسک لمسی ، اینجا به چند نکته کلیدی که باید هنگام تصمیم گیری خرید نرم افزار کیوسک استفاده کنید ، اشاره شده است.
• رابط کاربری
هیچ کاربری نمی خواهد هنگام استفاده از کیوسک های شما گیج شود. اگر کارکرد نرم افزار شما منطقی نباشد یا پیمایش صفحه‌ها سخت باشد، کاربر علاقه خود را در استفاده از کیوسک لمسی از دست می‌دهد و استفاده از کیوسک شما را متوقف می‌کند. برای جلوگیری از این امر، اطمینان حاصل کنید که رابط نرم افزاری، جذاب و آسان است – از سیستم کلیک و ماوس اجتناب کنید زیرا این یک ابزار جانبی غیر ضروری در عصر صفحه نمایش لمسی است.
• یکپارچه سازی
پلتفرم‌های نرم‌افزاری پیچیده‌تر، امکان انجام کارهای پیچیده‌تری مانند انبار داری ، یک پارچه سازی کلیه فروشگاه ها ، پرداخت صورت‌حساب، چاپ بر حسب تقاضای مشتری یا سفارش‌دهی شخصی را در میان دیگران فراهم می‌کنند. برای فعال کردن کیوسک برای انجام صحیح این عملکردها، چندین دستگاه باید در شعب خود نصب کنید و از یک نرم افزار تحت شبکه استفاده نمایید.
• گزینه های پرداخت بدون تماس را ارائه دهید
کیوسک‌های سلف‌سرویس یا کیوسک‌های سفارشگیر ،دستگاه‌هایی روبه‌روی مشتری هستند که به مشتریان اجازه می‌دهند بدون کمک صندوق‌دار سفارش خود را ثبت و پرداخت کنند. بهترین نرم افزار کیوسک سفارشگیر به طور خودکار با سیستم دستگاه کارتخوان (POS)، اتصال برقرار می کند و سفارش را به چاپگرهای داخل آشپزخانه یا سیستم نمایش داخل آشپزخانه ارسال می کند .
به طور کلی می توان گفت از استفاده از نرم افزار مناسب برای کیوسک لمسی مزایای زیادی را در اختیار شما جهت بهبود کسب و کار خود قرار می دهد.
با کیوسک های لمسی در رستوران یک تجربه سفارش سریع و آسان ایجاد کنید
به مهمانان آزادی انتخاب بدهید
مهمانان می‌توانند سفارش خود را با افزودنی‌ها و اصلاح‌کننده‌های موجود سفارشی کنند.
بر اساس ارزیابی های ما، بهترین کیوسک های سلف سرویس برای رستوران ها عبارتند از:
بتوانید به روز رسانی منو رستوران خود را از راه دور به صورت آنلاین انجام دهید.
با کیوسک های سلف سرویس، از تشکیل شدن صف طولانی جلوی صندوق جلوگیری کنید.
با کیوسک سفارشگیر مهمانان ، کارکنان را آزاد کنید تا کارهای مهم را در جاهای دیگر انجام دهند. و باعث افزایش بهره وری کارکنان شوید.
زمان انتظار یکی از مهمترین نکات می باشد با استفاده از کیوسک سفارشگیر آن را کاهش دهید.
بدون رفت و آمد بین گارسون و مهمان، زمان انتظار به شدت کاهش می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.