خرید کیوسک لمسی

/ / بلاگ
خرید کیوسک لمسی

خرید کیوسک لمسی برای شما مناسب است یا خیر؟

به دلیل موارد استفاده متنوع از کیوسک ها و مزایای آن درک لزوم استفاده از آن ها خیلی سخت نیست. کیوسک های لمسی خدمات و سرویس های متنوعی رو در سریعترین حالت ممکن در اختیار کاربران قرار میدهد. در این مقاله سعی بر آن شده تا با تحلیل و بررسی تکنیکال و فنی نشان دهیم خرید کیوسک لمسی برای شما مناسب است یا خیر.

کیوسک لمسی چیست؟

کیوسک لمسی شامل یک عدد صفحه تاچ می باشد که با تماس انگشت و یا قلم مخصوص در هر قسمت آن آیتم های صفحه را در آن قسمت انتخاب میکند.

استفاده از این کیوسک میتواند روش های سنتی قبل را کنار زده و با استفاده از تکنولوژی روز و پرسرعت و بدون اشتباه در انجام امور کمک نماید، از این کیوسک ها میتوان برای نمایش اطلاعات، سرگرمی، برقراری ارتباط، فروش بلیط، پرداخت و دریافت پول استفاده نمود، علاوه بر آن استند های لمسی قابلیت اتصال به اینترنت و برورزرسانی نرم افزاری را دارند و علاوه برآن میتوان از راه دور به آنها متصل شد تا تغییرات را بر روی آن به راحتی اعمال نمود، در نهایت استندهای لمسی دامنه گسترده ای از ابعاد و سایز دارند که بنابر لزوم استفاده میتوان شخصی سازی نمود.

کیوسک تعاملی

میز لمسی

فروش میز لمسی دیتک سیستم

چرا کیوسک های لمسی مهم هستند؟

اهمیت کیوسک های لمسی در آن است که کاربری راحت و دردسترس را برای عموم قرار میدهد و بدون نیاز به اپراتور 24 ساعت روز و 7 روز هفته در دسترس هستند. این دستگاه های عموما در اماکنی قرار میگیرند که دسترسی به آن ها راحت و بدون دردسر باشد تا بتوان از آن در جهت درست و کارآمد استفاده نمود.

از انجایی که سیستم عامل کیوسک لمسی ویندوز یا اندروید می باشد و از لحاظ سخت افزاری قابل ارتقا و تغییر می باشند، امکان شخصی سازی و اعمال تغییرات در سخت افزار باعث میشود تا بهینه ترین حالت ممکن برای ارائه خدمات ایجاد گردد.

مثال هایی از کاربرد کیوسک

مسیریابی و تبلیغات

یکی از کاربردی ترین استفاده های از کیوسک لمسی در مراکز خدماتی و تجاری استفاده از این دستگاه ها به عنوان ارائه خدمات مسیریابی و جانمایی می باشد.

یک دیتابیس جامع و کامل از ادرس، شماره تماس و سایر اطلاعات از فروشگاه ها و اتاق ها و خدماتی که در آن ارائه میشود باعث میشود بازدید کننده یا ارباب رجوع راحت تر بتواند محل ارائه خدمات مورد نیاز خود را پیدا کند و از زمان خود بهره کامل تر و مفیدی کسب نماید و در وی ایجاد رضایتمندی بیشتری از آن سازمان ایجاد شود.

کیوسک پرداخت

کیوسک پرداخت، استندی متشکل از صفحه نمایش لمسی، سیستم عامل و سیستم های پرداخت نظیر NFC ، دستگاه کارتخوان و یا سایر روش های پرداخت می باشد. عمده استفاده این کیوسک ها در مراکز فروش بلیط قطار و هواپیما، سینما ها، مراکز ورزشی، مراکز خدمات درمانی، رستوران ها و … می باشد که بدلیل حذف اپراتور از پیچیدگی های تعامل انسانی جلوگیری میکند.

کیوسک اطلاع رسانی

یکی از مهم ترین اهداف استفاده از کیوسک اطلاع رسانی، دردسترس قرار دادن اطلاعاتی است نیاز است تا کاربر از آن ها مطلع باشد و از آن استفاده نماید.

استند اطلاع رسانی متواند توسط نرم افزاری مشخص مجهز شود تا اطلاعات جهت برقراری ارتباط، سرگرمی و آموزشی را ارائه نماید. نظیر این کیوسک ها را میتوان در موزه ها، پارک های ملی، کتابخانه ها، فرودگاه ها و سایر اماکن عمومی استفاده نمود.

کیوسک سفارش گیر رستورانی

کیوسک سفارش گیر رستورانی از  محبوبیت بالایی در بین مشتریان رستوران قرار دارد که مراجعه کننده را ترغیب به استفاده از آن میکند و به دلیل راحتی استفاده و تسریع در انجام امور رضایت مشتری را نیز به همراه دارد. امکان انتخاب منو و غذا افزودن نوشیدنی و سالاد و انتخاب نحوه پرداخت از امکاناتی است که استند سفارش گیر در اختیار مشتریان قرار میدهد. که این امر باعث میشود تا خدمه رستوران بیشتر وقت خود را صرف ارائه خدمات به مشتریان و به موقع رساندن سفارشات به دست آن ها باشد و نیاز به حضور فیزیکی آن ها در پای صندوق پرداخت نباشد. همچنین از این کیوسک لمسی میتوان به عنوان رزرو میز و نظر سنجی نیز استفاده نمود.

استند لمسی

استند لمسی ساینا

مزایای استفاده از کیوسک لمسی

کیوسک لمسی مزایای زیادی برای اکثر فعالیت های تجاری و صنعتی به همراه دارد که در زیر به برخی از این ویژگی ها اشاره میشود:

افزایش فروش: با حذف اپراتور این امکان به مشتری داده میشود که به دلخواه خود و با رضایتمندی کامل بدون مزاحمت تعامل خود با کیوسک را انجام داده و خدماتی که میخواهد دریافت کند و تجربه خوب و دلنشینی از آن داشته باشد. خیلی از مشتریان اینگونه راحت هستند که خود سفارشات ثبت کرده و پرداخت را انجام دهند، پس یک کیوسک لمسی میتواند باعث افزایش فروش شود.

ایجاد موقعیت جدید: کیوسک لمسی این امکان را به تولید کننده و یا ارائه دهنده خدمات میدهد تا بتواند محصولات جدید خود را معرفی نماید و ایجاد موقعیت جدید برای فروش محصولات و خدمات خود نماید.

از ان جایی که این کیوسک ها میتوانند در اماکن مختلف و پر تردد قرار گیرند،  این خدمات جدید به راحتی اطلاع رسانی شده و در به آگهی عموم میرسد.

کاهش هزینه ها: اگرچه برای تهیه کیوسک لمسی ار ابتدا لازم است مبلغی پرداخت شود اما بدلیل حذف صندوقدار و به طبع آن  برخی هزینه ها نظیر حقوق و بیمه کارکنان صندوق و همچنین کاهش امکان خطای انسانی در کار باعث میشود با گذشت زمان بازگشت سرمایه اولیه و سوددهی این محصول به خوبی نشان داده شود.

رضایتمندی بیشتر مشتری: قطع به یقین یکی از بهترین ویژگی ها و مزایای این محصول ایجاد رضایت مندی در مشتری و ارائه خاطره خوب از دریافت خدمات میباشد. استند لمسی کمک میکند تا خدمات مفیدتری را ارائه دهید، از اتلاف وقت کاسته و باعث میشود تا ارباب رجوع آزادی بیشتری داشته باشد.

خرید کیوسک لمسی برای شما مناسب است یا خیر؟

همانطور که در مقدمه این مقاله اشاره شد، حال که با کیوسک لمسی، کاربرد و ویژگی های آن آشنا شدید میتوانید برای تجارت خود یک تصمیم مناسب جهت تهیه و یا اجاره کیوسک لمسی و ارائه خدمات بهتر به مشتریان و ایجاد رونق در کسب کار خود بگیرید، یک مدیر موفق و باهوش همواره سعی در ارائه بهترین نوع خدمات و معرفی هرچه بهتر محصولات خود به مشتریان دارد و از هر فرصتی برای بالاتر بردن سطح کیفی خود کمال استفاده را میبرد.

اینک که با مزایای استند لمسی آشنا شدیم میدانیم که استفاده از این محصولات در هر تجارتی میتواند بخشی از موفقیت ان را تضمین نماید، خرید و یا اجاره کیوسک لمسی از یک کمپانی معتبر که دارای تجربه کافی در تولید و ساخت آن دارد بسیار پر اهمیت می باشد همچنین باید بدانید که علاوه بر خرید کیوسک لمسی این وسیله نیاز به پشتیبانی و درصورت نیاز سرویس سالیانه آن نیز اهمیت فراوانی برخوردار است، شما با کسب مشاوره از مشاوران کارکشته و مجرب گروه فناوران دانش پژوه کاسپین میتوانید انتخاب مناسبی جهت خرید کیوسک لمسی داشته باشید و یا درصورت تمایل میتوانید از سرویس اجاره این شرکت بهرمند شوید.  

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.