نرم افزار سفارشگیر کیوسک

این نرم افزار با قابلیت نصب بر روی انواع کیوسک لمسی ویندوزی به راحتی امکان فروش محصولات و خرید را به مشتری میدهد.

درج شماره تلفن همراه و نام و نام خانوادگی جهت دریافت قیمت الزامی میباشد.

هزینه ارسال دستگاه برای تعداد روز 4 روز و بیشتر برای شهر تهران رایگان میباشد.

شما میتوانید جهت اطمینان از عملکرد نرم افزار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نرم افزار سفارشگیر کیوسک لمسی

نرم افزارهای پایانه فروش ، مزایای زیادی برای کسب و کار شما بوجود می آورند ، مخصوصاً وقتی با صندوق های پول سنتی مقایسه می شوند.

اگر کسب و کار شما هنوز از صندوق ثبت الکترونیکی (ECR) و پایانه کارت اعتباری استفاده می کند ، در برخی مواقع احتمالاً به فکر ارتقا به سیستم کامل پایانه فروش بوده اید. با این حال ، اگر در گذشته مردد بوده اید ، زمان بهتری برای ارتقا ندارید. استفاده از سیستم های پایانه فروش نسبت به گذشته آسان تر و مقرون به صرفه شده است.

با استفاده از سیستم پایانه فروش و یا نرم افزار سفارشگیر کیوسک ، مزایایی را در هر زمینه از کسب و کار خود مشاهده خواهید کرد ، نه فقط هنگام پرداخت. وقت آن رسیده است که آن صندوق سنتی را به انباری انتقال دهید و این مزیت فروش را که می توانید روی آن برای رشد تجارت خود حساب کنید ، انتخاب کنید.

وقتی فروشگاه های شما ابزار مناسبی برای پشتیبانی از سفارش مشتریان داشته باشند ، عملکرد آنها با کارآیی بیشتری انجام می شود. (نمی توانید انتظار داشته باشید که یک نجار بدون چکش و میخ خانه ای بسازد ، درست است؟) بنابراین اگر ابزار مناسب برای کار را به آنها نمی دهید مانند اسکنر بارکد و سیستم POS - از فرشوگاه خود انتظار نداشته باشید که زمان ثبت سفارش و تسویه حساب را کاهش دهند.

همانطور که روزهای استفاده از فناوری آنالوگ گذشته ، زمان استفاده از صندوق های فروش نیز هم سپری شده است. امروز همه چیز دیجیتال است و همه صفحه لمسی است. استفاده از صفحه لمسی عملاً برای همه ما عادی شده است

 

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

TOP