اجاره و خرید کیوسک‌ لمسی در تهران

/ / بلاگ
اجاره و خرید استند لمسی در تهران

این روزها بهترین راه ایجاد تعامل مثبت با مخاطب، معرفی محصولات و شرح خدمات به کابران استفاده از کیوسک‌ هوشمند است. این کیوسک‌‌ها انواع مختلفی داشته و بنابر شرایط و نیاز می‌توان هر مدل از آن‌ها را که مدنظر دارید تهیه کنید. برای اجاره کیوسک‌ لمسی یا خرید آن در تهران از بهترین فروشندگان و سایت‌های فعال در این حوزه مخصوصا سایت فناوران کاسپین اقدام کنید و تا آخر مطالب همراه ما باشید.

راهنمای اجاره و خرید کیوسک‌ لمسی در تهران

برای اجاره و خرید کیوسک‌ لمسی در تهران و هر کجای ایران لازم است ابتدا از برخی نکات مهم هنگام خرید و اجاره باخبر باشید و مواردی را رعایت کنید که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

راهنما اجاره و خرید استند لمسی در تهران

 

ابعاد

وقتی از کیوسک‌ لمسی و استند هوشمند صحبت می‌کنیم ابعاد آن را چیزی‌ بین 10 تا 60 اینچ تصور کنید و بدانید که هرکس طبق نیاز کاری خود یک سایز در این رنج را انتخاب می‌کند. ممکن است کسی جهت استفاده شخصی این‌ها را خریداری کند پس‌ سایز کوچک سفارش می‌دهد ولی اکثرا برای کسب و کار خود از این وسیله بهره می‌برند و سایزهای بزرگ استند تاچ را سفارش می‌دهند چرا که هم تعامل با کاربران در این حالت بیشتر است و هم رضایت بازدیدکنندگان بالاتر می‌رود. همچنین برای همه کارکردن با یک وسیله همانند گوشی همراه غول پیکر جذاب است.

نوع جهت صفحه

بسته به نرم‌افزار انتخابی باید ببینید که به نمایشگر عمودی نیاز است یا نمایشگر افقی احتیاج دارید. باید به نوع محتوا و نحوه نمایش آن هم توجه کنید که به در چه حالتی بهترین کیفیت پخش صورت می‌گیرد و جهت صفحه باید دقیقا چطور باشد.

قیمت

قیمت استند تاچ و کیوسک لمسی بستگی به نوع استند انتخابی شما دارد. در نهایت این شما هستید که تعیین می‌کنید چقدر برای این وسیله هزینه کنید. می‌خواهید آن را اجاره کنید یا خرید کیوسک‌ لمسی را ترجیح می‌دهید پیشنهاد می‌کنیم ابتدا یک محدوده قیمت و بودجه برای خود در نظر بگیرید و سپس طبق آن بهترین مدلی که با میزان سرمایه شما همخوانی دارد را خریداری کنید. می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و انتخابی آگاهانه با مشاورین و پشتیبانی سایت فناوران کاسپین در ارتباط باشید.

نرم‌افزار

این بخش اساسی‌ترین قسمت انتخاب و خرید کیوسک‌ است چرا که با کمک نرم‌افزار‌ با مخاطبان ارتباط برقرار کرده و تعامل سازنده خواهید داشت. پس در نظرگرفتن یک نرم‌افزار تعاملی عالی با رابط کاربری آسان و قابل اعتماد برای جذب مخاطب بهترین راه ممکن است.

شکل ظاهری

کیوسک‌ها در انواع مختلف و مدل‌های متفاوتی ارائه می‌شوند. از انواع کیوسک‌ تاچ و استند هوشمند گرفته تا میز تبلیغاتی فروش و استند مورب و میز‌ لمسی‌ هر کس با توجه به فضا و نیازی که دارد می‌تواند یک مدل را انتخاب کند.

نصب کیوسک‌ لمسی

برای نصب کیوسک لمسی از یک سازوکار امن و قابل اعتماد استفاده کنید. حتما توجه کنید که تمام مراحل نصب اصولی اجرا شده و به درستی صورت بگیرد. می‌توانید از بخش پشتیبانی فروشگاه کمک گرفته و درخواست نصاب کیوسک‌ لمسی را بدهید تا با ارسال یک سرویس‌کار ماهر خیالتان بابت کیفیت نصب کیوسک راحت باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

می‌توانید کیفیت کار یک کیوسک‌ لمسی را گارانتی آن تشخیص دهید. بهتر است کیوسکی را تهیه کنید که گارانتی داشته باشد و فروشندگان خدمات و پشتیبانی پس از فروش داشته باشند تا هنگام بروز مشکل و احتیاج به تعمیرات خدمات لازم را به شما ارائه دهند.

میز-خدمات-الکترونیک

مطلب پیشنهادی: نکات مهم درباره خرید کیوسک لمسی

چه محتوایی برای نمایش در کیوسک لمسی مناسب است؟

برای اینکه بتوانید استفاده بهینه از کیوسک لمسی داشته باشید لازم است ابتدا محتوای جذاب برای مخاطب به نمایش بگذارید و سپس اقدام به برند سازی و جذب اعتماد کنید. در ادامه محتوای مناسب برای پخش در کیوسک را بیان می‌کنیم.

معرفی محصولات و شرح خدمات با تعامل بالا

مخاطب می‌تواند تمام محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهید را از طریق کیوسک مشاهده کرده و حتی با کمک قابلیت لمسی سیستم در نرم‌افزار مرتبط با کسب و کار شما جست و جویی هم داشته باشند. می‌توانند نظرات کاربران را مشاهده کنند، مزایا و معایب را ببینند. خدمات قابل ارائه را دریافت کرده و حتی در نظرسنجی هم شرکت کنند و با این کار یک تعامل دو طرفه خواهید داشت. هم مخاطب اطلاعات لازم از کسب و کار و برند شما را دریافت می‌کند و هم شما از نظرات و بازخوردها را برای رفع عیوب و تقویت نقاط قوت استفاده می‌کنید.

تصاویر پویا

با ایجاد تصاویر متحرک و پویا توجه مخاطب را جلب کرده و برند خود را به خوبی نشان دهید. هر چه تصاویر جذاب‌تر و نوع حرکت آنها سرگرم کننده‌تر باشد تعامل با کیوسک‌ بیشتر شده و نام کسب و کار شما در ذهن مخاطب ماندگارتر می‌شود. اکثر اوقات امکان نمایش تمام خط تولید، خدمات و محصولات به صورت همزمان و یکجا وجود ندارد. می‌توان با کمک گرفتن از کیوسک لمسی و استفاده از گالری تصاویر موجود در کیوسک این کار را ممکن کرد. چنین اقدامی باعث جذب مشتری و اعتماد بیشتر آنها می‌شود.

پخش ویدئو باکیفیت

چشم‌ها همیشه پنجاه درصد محتوا را به خاطر سپرده و به مغز یادآوری می‌کنند. پیشنهاد می‌‌شود علامه بر اجاره و خرید کیوسک‌ لمسی در تهران و سایز شهر که خود نوعی جذابیت بصری برای محیط کاری ایجاد می‌کنند ساخت و تدوین ویدئو باکیفیت‌ را هم برای تأثیرگذاری بیشتر فراموش نکنید. محتوا پادشاه است و اگر محتوای باکیفیتی برای ارائه داشته باشید قطعا در فروش بیشتر و سوددهی بالاتر اثر خواهد گذاشت. سعی کنید هنگامی که کسی با کیوسک‌ کار نمی‌کند از این ویدئوها استفاده کنید. کیوسک به هیچ وجه نباید خاموش شود زیرا ممکن است برای کاربران مواجهه با کیوسک‌ خاموش صورت خوشی نداشته باشد.

اپلیکیشن‌های کاربردی

باید تلاش کنید از اپلیکیشن‌هایی استفاده کنید که تعامل سازنده با کاربران داشته باشد و استفاده از آنان راحت باشد.

کیوسک نوبت دهی بیسیم

استند نوبت دهی چیست

با کمک استند نوبت دهی می‌توان صف‌ها را خیلی راحت و هوشمند مدیریت کرد. در این روش دیگر مدیریت صف‌ها به صورت فیزیکی انجام نمی‌شود و صدور بلیط و نوبت دهی به کمک کیوسک هوشمند صورت می‌گیرد.
سرعت روند صف و رسیدگی‌ به کار مراجعه کنندگان با کمک استند نوبت دهی بالا رفته و مردم دیگر در صفوف انتظار کلافه و بی‌صبر نمی‌شوند. اینکار باعث جلب رضایت مشتریان و افزایش اعتماد آنها نیز می‌شود. رستوران‌هایی که در سیستم خود از کیوسک‌ هوشمند و استند نوبت دهی استفاده می‌کنند مشتریان بیشتری دارند و تمایل خرید و سفارش غذا نیز از آنها بیشتر است.

استند‌های نوبت دهی هم انواع مختلفی دارند از انواع استند نوبت دهی لمسی گرفته تا استند نوبت دهی رومیزی و غیره که هر کدام بنا بر شرایط و نیاز محیط کاری میتوان اجاره کرد یا خرید. خرید کیوسک‌ هوشمند نوبت دهی یک راهکاری عالی برای جلوگیری از ازدحام جمعیت و کاهش نیروی انسانی است. این کار سوددهی را بیشتر کرده و بازدهی و راندمان کار کارمندان را بالا می‌برد. برای خرید و سفارش استند نوبت دهی می‌توانید از طریق‌ همین سایت اقدام کنید.

از ویژگی‌های مهم خرید و اجاره کیوسک هوشمند نوبت دهی مواردی است که در ادامه بیان می‌کنیم.

  • افزایش سرعت و راندمان کار
  • ایجاد نظم و آرامش در فضای کاری
  • ارائه خدمات بهتر و به وجود آمدن حس رضایت در مشتری
  • و غیره

بیشتر بدانید: همه چیز در مورد کیوسک نوبت دهی و انواع آن

کیوسک لمسی مورب

ویژگی‌های میز تبلیغاتی فروش و اجاره و خرید کیوسک‌ لمسی در تهران

میز تبلیغاتی فروش شکل دیگری از استند و کیوسک هوشمند است که به صورت یک صفحه لمسی با چهار پایه بدون شیب ارائه می‌شود. این میز لمسی غالبا از پلتفرم اندروید و ویندوز پشتیبانی می‌کند و با اغلب اپلیکیشن‌های این سیستم عامل‌ها سازگار است.

از این میز هوشمند می‌توان برای رستوران ها و فست فودها، هتل‌ها، سرگرمی، معرفی و به عنوان میز تبلیغاتی فروش و غیره استفاده نمود. میز هوشمند قابلیت مولتی تاچ با وضوح فول اچ‌دی دارد و استفاده از آن برای گردهمایی و معرفی کسب و کار بسیار توصیه‌ می‌‌شود.

از میز تبلیغاتی فروش می‌توان برای نشان دادن گالری تصاویر محصولات کسب و کارهای مختلف مانند طلا و جواهر فروشی، آتلیه عکاسی، کلینیک‌های پزشکی، هتل‌ها و غیره استفاده کرد.
خرید انواع میز تبلیغاتی فروش، کیوسک‌ هوشمند و استند نوبت دهی و اجاره آنها در این فروشگاه امکان‌پذیر است. تمامی محصولات از دستگاه‌های باکیفیت‌ با تضمین قیمت و خدمات بوده و قطعا دنیای جدیدی را در کسب و کار خود با این دستگاه‌ها تجربه خواهید کرد. ابعاد میز هوشمند لمسی از 19 اینچ تا 80 اینچ متغیر بوده و طراحی میز می تواند بنا به نیاز مشتریان و فضای مورد استفاده تعیین شود.

مطلب پیشنهادی: کاربرد میز لمسی هوشمند در ادارات و مراکز اقتصادی

کلام آخر، اجاره و خرید کیوسک‌ لمسی در تهران

خرید کیوسک‌ هوشمند و استند نوبت دهی باعث ارتقاء کسب و کار شما می‌شود و نام برند شما را در ذهن افراد ماندگار خواهد شد. تضمین می‌کنیم که خرید کیوسک‌ لمسی و داشتن محتوای باکیفیت‌ یک سرمایه‌گذاری امن و پرسود خواهد بود. با کمک استند هوشمند می‌شود درباره برند و کسب و کار شخصی خودتان تبلیغات انجام داده و نمای کاملی از محل کار، نقشه‌ها، خدمات و محصولات را در اختیار بازدیدکنندگان بگذارید.

خرید کیوسک هوشمند و حتی اجاره آن باعث بیشتر شدن حریم شخصی کاربران شده و تمایل آنها برای استفاده از خدمات شما را بالا می‌برند. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید یا اجاره کیوسک‌ لمسی در تهران و همچنین پرسش درباره میز تبلیغاتی فروش با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی در تماس باشید.

پست های اخیر

VIEW ALL -

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

TOP