دلایل اجاره کیوسک لمسی که باید بدانید

/ / بلاگ
دلایل اجاره کیوسک لمسی

در این مقاله قصد داریم دلایل اجاره کیوسک لمسی را شرح دهیم. کیوسک لمسی وسیله ای مدرن برای ارتباط بهتر با تکنولوژی برای هر شخصی است.

علاوه بر ارائه کلیه تجهیزات و بروشورهای سنتی جهت معرفی کسب و کارهای نوپا و ارائه خدمات، می توان از تکنولوژی کیوسک لمسی (اجاره استند تاچ و اجاره کیوسک تاچ) استفاده کرد تا با ایجاد فرصت های حمایتی و افزایش مشارکت شرکت کنندگان به کسب و کار خود رونق بخشید. ارائه کلیه این تجهیزات و فناوری ها به شما در ساده سازی و کارکرد مستقیم با کاربران کمک خواهد کرد. اگر شما برای مدت کوتاهی مانند یک دوره نمایشگاهی نیاز به کیوسک لمسی یا استند لمسی دارید می توانید اقدام به اجاره کیوسک لمسی و یا اجاره استند لمسی نمایید.

امروزه همگی ما حداقل یکبار از کیوسک لمسی مثلاً در نمایشگاه ها یا به عنوان کیوسک نوبت دهی بیمارستان و یا در یک رستوران از کیوسک سفارشگیر غذا جهت سفارش غذای خود استفاده نموده ایم. در واقع امروزه استند هوشمند در زندگی ما بسیار پر کاربرد و کارآمد به شمار می رود، به طوری که میتوان از کیوسک لمسی و یا استند لمسی در اکثر مراکز عمومی استفاده کرد. کیوسک لمسی به دلیل قابلیت های فراوان و همچنین استفاده از سیستم عامل ویندوز یا اندروید جهت پخش و نمایش انواع محتوا و اطلاع رسانی این امکان را به دستگاه می دهد تا به عنوان یک پایگاه فروش مستقل در بخش های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.
اجاره کیوسک لمسی

دلایل اجاره کیوسک لمسی

در سراسر کشور، نمایشگاه های تخصصی و کاربردی مختلفی به صورت هفتگی یا روزانه در طول سال برگزار می شود که به شرکت ها اجازه می دهد با معرفی محصولات و خدمات مشتریان و کاربران بیشتری را به خود جلب کنند. این شرکت ها همیشه در رقابت با یکدیگر هستند. آنها می توانند محصولات و خدمات بهتری نسبت به سایر رقبای خود تهیه و به بازار عرضه کنند. اما تولید یک محصول خوب و با کیفیت تنها بخشی از مسیر موفقیت است و نحوه ارائه و معرفی آن بسیار مهم است. به طوری که اگر محصول خوبی به درستی معرفی نشود، ممکن است در مسیر موفقیت شکست بخورد.

شرکت در نمایشگاه ها

در سراسر کشور به صورت هفتگی و یا روزانه نمایشگاه های تخصصی و کاربردی مختلفی در طول سال برگزار می شوند که این امکان را به شرکت ها می دهد تا با معرفی محصول و خدمات خود مشتریان و کاربران بیشتری جذب نمایند این شرکت ها همواره با یکدیگر در رقابت هستند تا بتوانند محصول و خدمات بهتری نسبت به سایر رقیبان خود آماده کرده و به بازار عرضه نمایند. اما تولید محصول مناسب و با کیفیت فقط یک بخش از مسیر موفقیت است و نحوه ارائه و معرفی آن نیز بسیار پر اهمیت است به طوری که اگر یک محصول خوب درست معرفی نگردد ممکن است به درستی نتواند محصول را به مخاطبین نشان دهد.

در این زمینه، کیوسک لمسی و استند هوشمند نقش بسیار زیادی در نمایش محصولات به کاربران را دارد. اجاره کیوسک لمسی در نمایشگاه می تواند به صورات روزانه و یا هفتگی با توجه به نحوه برگزاری نمایشگاه باشد. اجاره استند لمسی علی الخصوص برای شرکت های تازه تأسیس و نوپا که در اول هستند و محدودیت هایی برای خرج بودجه دارند و نمی توانند هزینه زیادی بابت خرید استند لمسی پرداخت کنند، بسیار مهم و قابل توجه است که با هزینه کم می توانند یک شروع چشم گیر و منحصر به فرد داشته باشند. شرکت ها می توانند با خلاقیت و نوآوری های مختلف نظیر برگزاری مسابقه بر روی کیوسک لمسی، نمایش رسانه و کاتالوگ دیجیتال افراد بیشتری را به سمت غرفه خود در نمایشگاه جذب نمایند. جذابیت بصری و چند رسانه ای به قدری زیاد است که با هزینه کم اجاره دستگاه شاید حتی نیازی به انجام هزینه های زیاد جهت غرفه سازی نباشد.

اجاره کیوسک

مطلب پیشنهادی: اجاره و خرید کیوسک‌ لمسی در تهران

محتوای قابل مشاهده در کیوسک‌ لمسی

با قابلیت اتصال از طریق Wi-Fi، می توانید به راحتی هر قسمتی از دنیای وب بی نهایت را در اختیار داشته باشید. این محتوا می تواند سایت شرکت شما باشد. با اتصال Cool Disk (فلش)، می توانید کلیپ های ویدئویی، عکس ها، متن و سایر فایل ها را روی پایه های هوشمند پخش کنید. کارت SD به شما امکان می دهد انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید و به راحتی داده ها را از هر دستگاهی به کیوسک های لمسی منتقل کنید.

به دلیل وجود درگاه های مختلف USB و HTMI در کیوسک ها، دستگاه های مختلف مانند لپ تاپ، تلفن های هوشمند، پخش کننده و غیره را می توان به کیوسک لمسی متصل کرد و اطلاعات موجود در آن را در استند نمایش داد. کیوسک ها همچنین قابلیت نصب نرم افزار یا برنامه های کاربردی را دارند که از طریق آنها می توانید این موارد را در کیوسک ها نصب و راه اندازی کرده و از قابلیت های تعاملی و چند لمسی آن استفاده کنید.

میز هوشمند لمسی

همچنین نرم افزارها و برنامه های کاربردی سفارشی برای رستوران ها، بانک ها، دفاتر وجود دارد که هنگام سفارش می توانید از امکانات منحصر به فرد آنها استفاده کنید.

نرم افزارهای اضافی برای عملکرد بهتر کیوسک لمسی

از آنجا که افراد و شرکت ها اهداف متفاوتی را در استفاده از کیوسک ها دنبال می کنند، نرم افزاری برای افزایش قابلیت های استندها توسعه یافته است که می تواند کیوسک های لمسی را با ارزش تر کند. نمونه هایی از این نرم افزارها در زیر معرفی شده اند.

نرم افزار گالری

طراحی و ساخته شده توسط این نرم افزار که متناسب با ویژگی چند لمسی استندها است، کاربر می تواند کلیه نمونه کارها یا تصاویر دلخواه مربوط به محصولات و خدمات خود را در قالب فیلم و عکس به صورت جذاب به مخاطبان ارائه دهد. شامل امکانات:

  • قابلیت زوم و چرخش تصاویر و فیلم ها در چند لمس
  • امکان پخش همزمان چندین فایل ویدئویی

نرم افزار خبرنامه

این نرم افزار این ویژگی را در کیوسک ها ایجاد می کند تا کاربر به اخبار و رویدادهای روز دسترسی داشته باشد و به جای انتظار در برخی مکان ها بتواند رویدادها را بخواند. از این ویژگی می توان در اتاق های انتظار، کنفرانس ها، نمایشگاه ها، اماکن عمومی مانند فرودگاه ها و غیره استفاده کرد.

اجاره استند لمسی

نرم افزار چارت سازمانی کیوسک لمسی

از طریق این نرم افزار، شرکت ها می توانند معرفی بهتر و حرفه ای تری از خود ارائه دهند و افراد را به زیباترین شکل راهنمایی کنند. این نرم افزار در همه شرکت ها و مکان های اداری قابل استفاده است.

نرم افزار فرم اطلاعات 

بارها در مکان های مختلف مانند نمایشگاه ها، سمینارها، کنفرانس ها و افراد از افراد خواسته می شود اطلاعات خود را ثبت کرده و برای خدمات خاصی درخواست دهند. این اطلاعات از نظر بازاریابی بسیار ارزشمند است و با استفاده از برنامه نصب شده روی این کیوسک ها، افراد می توانند به راحتی فرم تماس را پر کرده و اطلاعات خود را ثبت کرده و آمادگی خود را برای دریافت خدمات اعلام کنند.

اجاره کیوسک لمسی به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

اجاره استند لمسی علی الخصوص برای شرکت های تازه تأسیس و نوپا که در اول راه هستند و محدودیت هایی برای خرج بودجه دارند و نمی توانند هزینه زیادی بابت خرید کیوسک لمسی پرداخت کنند، بسیار مهم و قابل توجه است که با هزینه کم می توانند یک شروع چشم گیر و منحصر به فرد داشته باشند. شرکت ها می توانند با خلاقیت و نوآوری های مختلف نظیر برگزاری مسابقه بر روی کیوسک لمسی، نمایش رسانه و کاتالوگ دیجیتال افراد بیشتری را به سمت غرفه خود در نمایشگاه جذب نمایند.

جذابیت بصری و چند رسانه ای به قدری زیاد است که با هزینه کم اجاره دستگاه شاید حتی نیازی به انجام هزینه های زیاد جهت غرفه سازی نباشدیک چالش دیگر امر نگهداری از این سیستم و یا به روز رسانی مداوم محتوای استند لمسی می باشد که میتوان به آن اشاره کرد. بنابراین برای این دسته از شرکت ها اجاره کیوسک لمسی و هوشمند پیشنهادی  مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود.

استند لمسی هوشمند

سخن آخر

با توجه به اینکه تمامی نمایشگرهای لمسی و میزهای هوشمند به تنهایی و بدون محتوا مناسب کارایی و بازدهی قابل توجه را نخواهند داشت. شرکت ما در این زمینه سعی دارد تا بهترین محتوا جهت معرفی خدمات شما در ایام نمایشگاه را همراه استند لمسی و میز هوشمند ارائه کند.

مطلب پیشنهادی: خرید کیوسک لمسی و مزایای استفاده از آن

پست های اخیر

VIEW ALL -

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

TOP